Zmiany w "Szansie na sukces". Do programu wraca jego legenda

Nadchodzą zmiany w "Szansie na sukces". Do kultowego formatu mają powrócić dawne twarze. Wśród nich prawdziwa legenda, która stworzyła słynny program.

Rewolucja w programach rozrywkowych TVP

Od paru tygodni przez Telewizję Polską przetaczają się rewolucyjne zmiany. Są one widoczne gołym okiem dla publiczności, bo w ostatnim czasie wymieniono gospodarzy wielu programów, w tym tych rozrywkowych. Odświeżono m.in. obsadę porannego pasma „Pytanie na śniadanie”, a w kuluarach mówi się o planach dotyczących chociażby zaangażowania nowych prowadzących do teleturniejów „Koło fortuny” czy „Jaka to melodia”.

Do „Szansy na sukces” wracają dawne twarze

Rewolucja nie ominęła także „Szansy na sukces”, kultowego formatu goszczącego na antenie TVP2 z przerwami od 1993 roku, którego twarzą przez długie lata był Wojciech Mann. Po reaktywacji programu w 2019 roku jego prowadzącym został Artur Orzech, który dwa lata później został zastąpiony Markiem Sierockim. Jak się okazuje, teraz wraca. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Orzech potwierdził, że znów poprowadzi „Szansę…”.

Wracam do „Szansy…”. Wiosną znów pojawię się jako prowadzący

– powiedział wspomnianemu serwisowi.

Nie będzie to jedyny powrót. Za realizację najnowszego sezonu „Szansy na sukces” odpowiedzialna będzie bowiem Elżbieta Skrętkowska, współtwórczyni legendarnego formatu i jego reżyserka za czasów największej świetności. Efekty jej pracy przy „Szansie…” będzie można oglądać od 2 marca 2024 roku. Wówczas na antenie TVP2 zadebiutują nowe odcinki. Będą one pokazywane co niedzielę o godzinie 15.15.

Oceń ten artykuł 40 75

Ogólna ocena Zmiany w "Szansie na sukces". Do programu wraca jego legenda to: 34% / 100%, uzyskana z: 115 głosów.