Zosia i Kuba Burscy znowu w "Na dobre i na złe"? Są wieści o ich powrocie!

Widzowie "Na dobre i na złe" wielokrotnie komunikowali, że chcieliby, aby do serialu wrócili dawni bohaterowie. Teraz pojawiła się na to szansa! Mówi się o wznowieniu wątku Zosi i Kuby Burskich.

fot. AKPA/Gałązka
fot. AKPA/Gałązka

Foremniak i Żmijewski wrócą do „Na dobre i na złe”?

„Na dobre i na złe” jest emitowane nieprzerwanie od 1999 roku. Największą popularnością cieszył się, kiedy w Leśnej Górze pracowała „pierwsza” ekipa lekarzy: Zosia Burska (Małgorzata Foremniak), Kuba Burski (Artur Żmijewski) oraz Bruno Walicki (Krzysztof Pieczyński). Wszystkie te postaci zniknęły z serialu kilkanaście lat temu. Ich wątki nie zakończyły się śmiercią bohaterów, co wciąż daje nadzieję fanom serialu, że uwielbiani przez nich bohaterowie powrócą do scenariusza.

Widzowie w mediach społecznościowych od lat podkreślają, że bardzo chcieliby, aby choć jedna dawna postać wróciła do Leśnej Góry. Najbardziej wyczekują powrotu Zosi i Kuby. Choć przed długi czas nic nie zapowiadało, że ich prośby zostaną wysłuchane, teraz pojawiły się sensacyjne doniesienia. Plotek nieoficjalnie dowiedział się, że produkcja rozważa powrót Małgorzaty Foremniak oraz Artura Żmijewskiego do „Na dobre i na złe”.

Zosia i Kuba Burscy wrócą do „Na dobre i na złe”?

Czy Zosia i Kuba Burscy wrócą do „Na dobre i na złe”? Małżeństwo zdecydowało się opuścić Leśną Górę i wyjechać do Niemiec. Kilka lat temu do serialu wróciła córka lekarzy, Julia Burska (Aleksandra Hamkało), zatem w scenariuszu pojawia się mnóstwo możliwości, które mogłyby wprowadzić ich wątek na nowo. Nie wiadomo jednak, czy rozmowy z Małgorzatą Foremniak i Arturem Żmijewskim zostały już przeprowadzone, czy dopiero są one brane pod uwagę.

Nie jest tajemnicą, że najmilej widziany jest powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Tym bardziej że w serialu jest ich córka, czyli Julka Burska. Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek. W amerykańskich „Chirurgach” dawne gwiazdy serialu, co jakiś czas pojawiają się gościnnie i w „Na dobre i na złe” chcą iść tym tropem. Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna – przekazało Plotkowi źródło związane z produkcją.

Co stanie się z Hanią Sikorką w "Na dobre i na złe"? Przed nami wzruszające zakończenie!
Marta Żmuda Trzebiatowska żegna się z "Na dobre i na złe". Jak zakończy się wątek Hani Sikorki? Nie zabraknie wzruszenia!

Oceń ten artykuł 6 3

Ogólna ocena Zosia i Kuba Burscy znowu w "Na dobre i na złe"? Są wieści o ich powrocie! to: 66% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.