Zwrot w sprawie Derpienski - Stanowski. Celebrytka oskarża dziennikarza i składa pozew

Stanowski opublikował kolejne materiały na temat Derpienski. Tym razem wypowiedział się o celebrytce krytycznie, a ta nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Zapowiedziała pozew, a w oficjalnym oświadczeniu wyznała również, że od początku bała się o własne bezpieczeństwo.

Krzysztof Stanowski opublikował kolejny materiał

Krzysztof Stanowski niedawno opublikował ponad dwugodzinny film o Caroline Derpienski. Skupił się w nim na historii celebrytki, a przede wszystkim na politycznych zawirowaniach wokół jej narzeczonego. Teraz światło dzienne ujrzały pełne wersje wywiadów z kobietą. Tym razem dziennikarz krytycznie wypowiedział się na temat "dollarsowej królowej". Powiedział, że notorycznie kłamie i zmyśla swoje osiągnięcia. Zarzucił jej zakup obserwujących i przekoloryzowania kariery modelki. Widzów zdziwił fakt, że Stanowski tak wyraźnie zmienił podejście do Caroline. Przypomnijmy, że w poprzednim filmie oznajmił, że Derpienski lubi ubogacać swoje opowieści, jednak na ogół jest prawdomówna, miła i dobra.

Caroline Derpienski odpowiada Stanowskiemu

Caroline Derpienski na swoim kanale na YouTube wydała oficjalne oświadczenie, w którym poważnie oskarżyła Krzysztofa Stanowskiego. Celebrytka już na wstępie zaznaczyła, że obawia się o bezpieczeństwo swoje i bliskich, a sam dziennikarz miał mieć... kontakty z mafią:

Z racji tego, że Stanowski miał kontakty z mafią bułgarską, o czym zostaną przedstawione informacje, obawiam się o życie mojej babci i matki, jak wcześniej bałam się o swoje życie.

Kobieta wyznała, że ochroniarz, który przyjechał z nią na spotkanie ze Stanowskim, miał właśnie zapewnić jej bezpieczeństwo. To jednak nie koniec oskarżeń wobec dziennikarza:

Nie dam się zastraszyć tak jak inne kobiety dają się zastraszyć w Polsce, które to przez swój portal YouTube Stanowski hejtuje i wykorzystuje słabość tych kobiet. Jestem obywatelką amerykańską i składam pozwy, zgłaszam to również do ambasady amerykańskiej o prześladowanie mojej osoby zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych.

Caroline zapowiedziała, że ma zamiar przedstawić dowody na to, że Krzysztof Stanowski zastrasza kobiety. Podkreśliła, że będzie to "prawdziwy film roku":

Powstaje film, do którego się przygotowuje, żeby wreszcie Polska poznała kim jest naprawdę Stanowski.

Krzysztof Stanowski jak na razie nie odniósł się do oskarżeń Caroline. Jej pełne oświadczenie znajdziecie tutaj:

Krzysztof Stanowski ujawnił prawdę o Caroline Derpienski i jej partnerze. W tle skandal polityczny
17 lutego na Kanale Zero opublikowany został długo zapowiadany film. Krzysztof Stanowski w dwugodzinnym materiale opowiedział o wynikach swojego śledztwa w sprawie Caroline Derpienski. Miał okazję spotkać się z jej partnerem. Dziennikarz ujawnił...

Oceń ten artykuł 0 3