hity na MAXXa
hity na MAXXa

Zwycięzca Eurowizji 2024 zagra w Polsce! Nemo zapowiada trasę koncertową

Nemo - zwycięzca tegorocznej edycji Eurowizji - przyjedzie do Polski! Fani utworu "The Code" będą mogli usłyszeć go na żywo w aż trzech miastach. Właśnie ogłoszono daty.

JESSICA GOW/TT/AFP/East News
JESSICA GOW/TT/AFP/East News

Eurowizja 2024: Szwajcaria

11 maja ogłoszono zwycięzcę 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym Polskę reprezentowała Luna z piosenką „The Tower”. 24-letnia artystka niestety nie zakwalifikowała się do finału, kończąc swoją przygodę na etapie pierwszego półfinału, gdzie zajęła dwunaste miejsce.

Zwycięzcą całego tegorocznej edycji konkursu została Szwajcaria, reprezentowana przez Nemo z utworem „The Code”. Fani Eurowizji, a także buchmacherzy byli zachwyceni piosenką – niemal od samego początku singiel znajdował się w gronie faworytów. 

Nemo – koncerty w Polsce

Polscy fani konkursu mają teraz okazję do świętowania! Właśnie ogłoszono, że gwiazda tegorocznej Eurowizji w 2025 roku odwiedzi Polskę. W ramach trasy „Break the Code" Nemo da koncerty w aż trzech miastach. Rozpiska wygląda następująco:

  • 12 kwietnia 2025 - Progresja, Warszawa
  • 14 kwietnia 2025 - B17, Poznań
  • 15 kwietnia 2025 - Studio, Kraków

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 czerwca o godz. 11:00. Wcześniejsze dostępy do zakupu biletów są możliwe w wybranych sytuacjach – więcej informacji na www.LiveNation.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Przed miłośnikami Eurowizji intensywny czas. Występy w polskich miastach ogłosiły także inne postacie, które zasłynęły za sprawą tegorocznego konkursu. Wśród nich znaleźli się m.in. Baby Lasagna i Bambie Thug.

Oceń ten artykuł 0 0