hity na MAXXa
hity na MAXXa

Zwycięzca "The Voice of Poland 14" już znany? Bukmacherzy wskazali faworyta

W przyszłą sobotę wybrany zostanie zwycięzca czternastej edycji "The Voice of Poland". Kto z czworga finalistów ma największe szanse na wygraną? Bukmacherzy już wiedzą. W ich notowaniach jest wyraźny faworyt.

Finaliści „The Voice of Poland 14”

Czternasta edycja „The Voice of Poland” powoli zmierza ku końcowi. W sobotę pokazano odcinek półfinałowy, w trakcie którego telewidzowie poznali najlepszą czwórkę zakwalifikowaną do finału. To właśnie oni zawalczą o zwycięstwo w przyszłym tygodniu:

  • Maja Walentynowicz (drużyna Justyny Steczkowskiej),
  • Antoni Zimnal (drużyna Marka Piekarczyka),
  • Becky Sangolo (drużyna Tomsona i Barona),
  • Jan Górka (drużyna Lanberry).

Kto wygra program?

TVP2 pokaże finał czternastej edycji „The Voice of Poland” w sobotę 25 listopada 2023 roku po godzinie 20.00. Choć do wyłonienia zwycięzcy programu zostało jeszcze trochę czasu, wielu widzów ma już swoich ulubieńców. Faworyta mają także bukmacherzy. Analitycy wskazali uczestnika, który ich zdaniem ma największe szanse na zdobycie tytułu najlepszego głosu w Polsce.

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi największe szanse na wygranie „The Voice of Poland 14” ma obecnie najmłodszy z finalistów – Antoni Zimnal. Kurs na zwycięstwo podopiecznego Marka Piekarczyka u jednego z bukmacherów wynosi obecnie 2.00.

Kolejny w zestawieniu jest Jan Górka z drużyny Lanberry z kursem 3.65. Nieco mniejsze szanse na zwycięstwo daje się Becky Sangolo, finalistce Tomsona i Barona. W jej przypadku to 4.25. Według specjalistów od zakładów najmniejsze prawdopodobieństwo zajęcia pierwszego miejsca jest w przypadku Mai Walentynowicz z teamu Justyny. Tu kurs wynosi 13.00.

Czy prognozy się sprawdzą? Publiczność „The Voice of Poland” doskonale wie, jak nieprzewidywalny bywa program. Wszystko będzie tak naprawdę jasne dopiero w przyszłą sobotę wieczorem i być może przebieg wielkiego finału okaże się zaskoczeniem nawet dla ekspertów zajmujących się typowaniem wyników.

Oceń ten artykuł 6 2

Ogólna ocena Zwycięzca "The Voice of Poland 14" już znany? Bukmacherzy wskazali faworyta to: 75% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.