sanah ma powody do świętowania! Artystka może pochwalić się kolejnym sukcesem

sanah może pochwalić się kolejnym sukcesem! Jej twórczość odtworzono w serwisie YouTube już ponad milion razy! To ogromne osiągnięcie, które z pewnością jest powodem do dumy.

sanah – kariera

Zuzanna Irena Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się sanah, jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Karierę zaczynała od publikowania coverów i autorskich utworów w serwisie YouTube. W 2019 roku jej singiel "Cząstka" został zauważony przed Dawida Podsiadło, który zaśpiewał go na jednym ze swoich koncertów. Kilka miesięcy później do sieci trafiła piosenka "Szampan", która przyniosła artystce ogólnopolską popularność. Dziś 24-latka ma na koncie trzy albumy długogrające, a każdy z jej koncertów wyprzedaje się w niewiarygodnym tempie.

sanah z miliardem wyświetleń na YouTube!

sanah może pochwalić się wieloma sukcesami. Dwukrotnie zdobyła Fryderyka za album roku pop, wyróżniono ją także podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2020 roku jej utwór "Szampan" został także Przebojem roku RMF FM. Teraz do coraz dłuższej listy wyróżnień może dopisać kolejne osiągnięcie. Cała twórczość artystki została odtworzona już ponad miliard razy w serwisie YouTube! Jest to imponujący wynik, którego z pewnością może pozazdrościć jej wiele gwiazd.

sanah i "Uczta Tour"

sanah pod koniec kwietnia ruszyła w trasę koncertową, która promuje jej trzeci album studyjny pt. "Uczta". Na każdy koncert wokalistka zaprasza artystów, którzy pojawili się na jej płycie: są to m.in. Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Ania Dąbrowska czy Igor Herbut. Nie ulega wątpliwości, że każdy z jej występów jest dla publiczności prawdziwą "muzyczną ucztą". 24-latka wystąpiła już m.in. w Trójmieście, Poznaniu, Toruniu, Łodzi, Krakowie, we Wrocławiu i w Szczecinie. Trzecie tournée piosenkarki zakończą dwa koncerty w Warszawie, które odbędą się 7 i 8 czerwca w Hali Torwar.

"Ostatnia nadzieja" duetu sanah & Podsiadło w zaskakującej wersji. "Lepsza od oryginalnej" [WIDEO]
sanah cieszy się ogromną popularnością! Nic więc dziwnego w tym, że jej przeboje inspirują innych artystów. Ostatnio jeden z najnowszych utworów, który zaśpiewała w duecie z Dawidem...

Oceń ten artykuł 0 0