sanah otoczona bukietami kwiatów. "Zmysłowe te panienki o zielonych łodygach" [FOTO]

sanah w Dzień Kobiet podzieliła się wyjątkową publikacją. Piosenkarka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym jest otoczona bukietem kwiatów. "Coś się szykuje" - komentują fani.

Dzień Kobiet u sanah

25-letnia piosenkarka miała w środę wiele powodów do świętowania! W tym wyjątkowym dniu kobiety otrzymywały niezliczone ilości życzeń i... kwiatów. Okazuje się, że sanah dostała ich naprawdę sporo! Artystka podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym trzyma w rękach bukiet czerwonych roślinek, otoczona inną piękną florą. Nie wiadomo, czy zdjęcie pochodzi z kwiaciarni, czy to może ukochany wręczył jej tyle bukietów.

Zmysłowe te panienki o zielonych łodygach

– podpisała kadr.

Fani: "Coś się szykuje"

sanah cieszy się nieustannym zainteresowaniem ze strony fanów. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 768 tysięcy osób. Nikogo nie powinno więc zaskoczyć, że pod kadrem opublikowanym przez 25-latkę natychmiast pojawiły się komentarze. Niektórzy obserwatorzy podzielili się w nich swoimi spekulacjami na temat najnowszej publikacji wokalistki. Według nich może być ona zapowiedzią nowej piosenki sanah pt. "marcepan".

Coś się szykuje, kochani

Zmysłowy byłby też marcepan

Mam dziś dwadzieścia lat, połowę czekałam na "marcepan" i myślę, że wydany na dniach byłby najlepszym prezentem ever

Wszystkiego "marcepanowego", Dziewczęta

– piszą wielbiciele artystki.

sanah wydała nowy singiel

Na początku marca do sieci trafił kolejny utwór gwiazdy – "płomień". Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk, w którym Zuzanna Irena Grabowska pokazała prywatne, archiwalne nagrania. Możemy na nich zobaczyć małą dziewczynkę, zapewne marzącą już wtedy o wielkiej karierze muzycznej. Dla sanah to sentymentalna podróż do przeszłości.

Duży płomień się wydarzył z takich małych rzeczy!

– wyznała wokalistka.

Alicja Szemplińska pokazała zdjęcie z wanny. Miała ku temu wyjątkowy powód [FOTO]
Alicja Szemplińska świętowała wyjątkowy dzień! Wokalistka z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z wanny. "Super" - komentują obserwatorzy.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena sanah otoczona bukietami kwiatów. "Zmysłowe te panienki o zielonych łodygach" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.