Adam Konkol stracił psa. Ktoś bestialsko go zastrzelił

Adam Konkol poinformował w mediach społecznościowych, że jego pies został zastrzelony z zimną krwią. Nieznana osoba oddała kilka strzałów do zwierzaka, którego właścicielem był lider zespołu Łzy. Gitarzysta wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy tego bestialskiego czynu. "Ludzie, jak Was można nie nienawidzić?" - pyta we wpisie.

Pies Adama Konkola został zastrzelony z broni myśliwskiej

Adam Konkol jest liderem cieszącego się ogromną popularnością zespołu Łzy. Gitarzysta, a jednocześnie założyciel grupy, która wylansowała m.in. przebój „Agnieszka już dawno…”, podzielił się w mediach społecznościowych mrożącą krew w żyłach wiadomością. Okazuje się, że jego przyjacielski pies został bestialsko zastrzelony z broni myśliwskiej.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 grudnia 2021 roku. Między godziną 10 a 13 przy ul. Wysokiej w Bełku (woj. śląskie) ktoś oddał strzały w kierunku jego czworonoga rasy pomeranian o imieniu Misio. Według wstępnych ustaleń łagodny piesek został postrzelony z broni myśliwskiej. Niestety, czworonóg nie przeżył. Muzyk dołączył do swojego wpisu zdjęcia Misia, na których wyraźnie widać ranę postrzałową.

Ktoś zastrzelił nam pieska. Tak, zastrzelił, to był malutki "Misio", pomeranian, który nikomu nie zrobił nigdy krzywdy. Wszyscy w domu płaczą, dzieci płaczą. Ludzie, jak was można nie nienawidzić?

– napisał Adam Konkol.

"Ludzie, jak was można nie nienawidzić?"

Naprawdę ciężko zrozumieć, jak ktoś mógł w bestialski sposób zabić bezbronnego czworonoga. W komentarzach zasmuceni fani artysty przekazali, że łączą się z nim w ogromnym bólu. Lider zespołu Łzy zapowiedział, że będzie dążył do wymierzenia sprawiedliwości sprawcy tego okrutnego czynu. Wyznaczył też nagrodę w wysokości 10 tys. za wskazanie osoby, która strzelała do ukochanego psa jego rodziny.

Osoba, która wskaże i udowodni kto zastrzelił naszego pieska, otrzyma od nas 10 000 zł. Wiemy już, że z broni myśliwskiej Remington

– zapewnia artysta.

Mamy nadzieję, że sprawca szybko zostanie złapany i odpowie za swoje okrucieństwo. Adamowi Konkolowi współczujemy z powodu ogromnej straty.

Agnieszka Woźniak-Starak pogrążona w żałobie. "Będziemy za Tobą bardzo tęsknić"
Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z internautami przykrą wiadomością. Odszedł jeden z jej ukochanych psów - jamniczka Judy. W pożegnalnym poście wspomniała także o swoim tragicznie zmarłym mężu. Okazuje się, że pies nie pojawił się w ich życiu...

Oceń ten artykuł 0 1