Agnieszka Sienkiewicz wie, jak rozgrzać fanów! 38-latka odsłoniła ciało przed obiektywem [FOTO]

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Widzowie uwielbiają ją nie tylko za wyjątkowe kreacje aktorskie, ale również za charyzmę i niepowtarzalny uśmiech. Trzeba przyznać, że aktorka potrafi zauroczyć! Dowodem na to może być najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w jej galerii.

Agnieszka Sienkiewicz zniewala

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer nie przestaje zachwycać. Aktorka od lat cieszy się ogromną sympatią fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą nie tylko produkcje z jej udziałem, ale również jej konto w mediach społecznościowych. Ostatnio premierę miał serial "Bracia", w którym wcieliła się w rolę Wiki. Tymczasem na jej Instagramie pojawił się zniewalający kadr z sesji zdjęciowej. Jest zmysłowo i kobieco! Gwiazda "Przyjaciółek" przed obiektywem zapozowała na fotelu w ciepłym, beżowym golfie i białych skarpetkach, odsłaniając zgrabne nogi. W komentarzu do publikacji zdradziła, że minione miesiące są dla niej niezwykle wymagające:

Ostatnie tygodnie najłatwiejsze nie są i w takiej pozycji mogłabym zostać... Aż nastanie wiosna, aż będzie słońce, aż wszystkie niefajne sprawy dookoła wejdą na lepsze tory... - napisała z nadzieją aktorka.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer - Instagram

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer jest cenioną przez widzów aktorką. 38-latka może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym. Ma na swoim koncie dziesiątki ról teatralnych, filmowych czy serialowych. Jej telewizyjny debiut datowany jest na 2007 roku, wówczas zaczęła pojawiać się w serialach: Klan, Plebania i Twarzą w twarz. Później mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach, jak: Cudak, Yuma, Prosto w serce czy Przyjaciółki. Jest kobietą o wielu talentach i niekwestionowanej charyzmie scenicznej, co udowodniła m.in. w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, w którym wystąpiła w 2004 roku. W duecie ze Stefano Terrazzino zwyciężyła i wygrała Kryształową Kulę.

Aktorka należy do grona osób publicznych, które dbają o prywatność swoją i najbliższych. Nie oznacza to jednak, że zaniedbuje fanów. 38-latka stara się regularnie udzielać na Instagramie, gdzie obserwuje ją już niemal 350 tysięcy internautów. W jej wirtualnej galerii znajdziemy wiele ujęć z realizacji kolejnych projektów zawodowych czy sesji zdjęciowych. Nie brakuje tam również bardziej prywatnych publikacji.

 

Joanna Liszowska bez makijażu. Lawina komentarzy pod publikacją na Instagramie! [FOTO]
Joanna Liszowska zamieściła w sieci czarno-białe kadry. Na jednym z nich pokazała się w naturalnej odsłonie. 44-letnia aktorka nie musiała czekać zbyt długo na reakcję internautów...

Oceń ten artykuł 8 24

Ogólna ocena Agnieszka Sienkiewicz wie, jak rozgrzać fanów! 38-latka odsłoniła ciało przed obiektywem [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 32 głosów.