Biust Sandry Kubickiej zasłoniła koronka. 28-latka zamieściła na Instagramie kadry z odważnej sesji! [FOTO]

Sandra Kubicka chętnie udziela się w sieci, gdzie pokazuje fanom urywki z codzienności. Ostatnio w wirtualnej galerii modelki pojawiły się śmiałe kadry. 28-latka zapozowała przed obiektywem w koronkowym biustonoszu!

Sandra Kubicka w bieliźnie

Sandra Kubicka śmiało może nazwać się przedsiębiorczą kobietą sukcesu. Kilka lat temu modelka postanowiła spróbować własnych sił w biznesie i z powodzeniem promuje autorskie projekty w mediach społecznościowych. Ostatnio inwestuje we własną firmę, która sprzedaje bieliznę. Nic więc dziwnego w tym, że 28-letnia influencerka chętnie promuje produkty własnej marki.

Sandra Kubicka na Instagramie

Sandra Kubicka rozpoczynała karierę w modelingu w młodości, będąc nastolatką. Praca ze znanymi firmami zagwarantowała jej międzynarodową sławę. Kilka lat temu w życiu modelki zaszło sporo zmian: wróciła z USA do Polski i niedługo później wystartowała z wieloma projektami.

Obecnie 28-latka prowadzi kilka firm: z bielizną, cateringiem czy kosmetykami. A ostatnio spróbowała swoich się w telewizji. Była prowadzącą pierwszej edycji reality show "Love me or Leave me". Prywatnie tworzy szczęśliwy związek z członkiem zespołu Afromental. Aleksander Milwiw-Baron i Kubicka oficjalnie potwierdzili doniesienia o tym, że są parą w październiku 2021 roku.

Modelka należy do grona osób publicznych, które regularnie udzielaja się na Instagramie. 28-latka zgromadziła tam spore grono fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej aktywność. Obecnie obserwuje ją niemal 700 tysięcy internautów. 

Patricia Kazadi w koronkowej bieliźnie. "O takich Aniołkach Victoria's Secret marzyłam" [WIDEO]
Patricia Kazadi opublikowała na Instagramie wyjątkowe nagranie. Wśród ujęć możemy dostrzec kadry w bieliźnie. Jak się okazuje, to spełnienie jednego z marzeń artystki, które zrodziło się jeszcze w dzieciństwie. Publikację skomentowała mama 35-latki.

Baron zamieścił niepublikowane nagrania z Sandrą Kubicką. Fani: "Nie pozwól jej upaść" [WIDEO]
Aleksander Milwiw-Baron pokazał na Instagramie film, który poruszył internautów. Muzyk zamieścił niepublikowane dotąd nagrania z Sandrą Kubicką w roli głównej. W opisie zwrócił się bezpośrednio do ukochanej: "Taką Cię widzę, gdy nikt nie...

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Biust Sandry Kubickiej zasłoniła koronka. 28-latka zamieściła na Instagramie kadry z odważnej sesji! [FOTO] to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.