hity na MAXXa
hity na MAXXa

Doda pojedzie na Eurowizję? Jest jasna odpowiedź

Fani Dody zastanawiają się, czy artystka zdecyduje się w przyszłości wystąpić na Eurowizji. W jednym z wywiadów odpowiedziała na to pytanie. Padła stanowcza odpowiedź.

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Doda wystąpi na Eurowizji?

Finał Eurowizji za nami. Emocje jeszcze nie opadły, a fani muzycznego wydarzenia już zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę na międzynarodowej scenie w kolejnych latach. Czy Doda zamierza wziąć udział w konkursie? Artystka w rozmowie z portalem Party rozwiała wszelkie wątpliwości.

Nie. Absolutnie nie – powiedziała.

Eurowizja. Doda nie będzie reprezentowała Polski

Jako jeden z powodów wskazała na to, co dzieje się po wyłonieniu reprezentanta Polski. Chodzi o hejtowanie naszych uczestników. Tak było nie tylko w przypadku Luny, ale również jej poprzedników. Okrutne komentarze były kierowane w ich stronę zarówno przed występem, jak i po nim. Zdaniem Dody to nie tylko bardzo demotywujące dla osoby, która ma zaśpiewać, ale także tego typu zachowanie źle świadczy o narodzie.

Każdy myśli, że to jest dla niej [osoby reprezentującej Polskę – przyp. red] jakaś laurka. A to tylko i wyłącznie dla naszego państwa. Tylko i wyłącznie dla nas. Przecież każdy, kto to czyta z boku, myśli sobie: „Boże, co za okropny naród!”. I dlaczego taka osoba ma chcieć wychodzić na scenę i dawać z siebie wszystko, skoro ludzie podcinają skrzydła, zanim wyda z siebie pierwszy dźwięk? - mówiła. 

Doda zaznaczyła też, że w takiej sytuacji nie przegrywa reprezentant Polski, ale Polacy, którzy nie potrafią wesprzeć swojego uczestnika:

Nie przegrywa uczestnik, tylko przegrywamy my swoim zachowaniem. Już jesteśmy przegrani, zanim on wyda pierwszy dźwięk.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Doda pojedzie na Eurowizję? Jest jasna odpowiedź to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.