hity na MAXXa
hity na MAXXa

Doda w osobistym wyznaniu. Tak zamknęła pewien etap

Przez kilka miesięcy Doda prowadziła swoją audycję radiową. Teraz nadszedł czas na przerwę, a wokalistka pożegnała się ze słuchaczami w wyjątkowy sposób. Wystosowała osobisty apel.

Doda. Fot. AKPA
Doda. Fot. AKPA

Doda i ostatni odcinek programu „Dodaphone” w tym sezonie

Przez pół roku Doda zasiadała za radiowym mikrofonem, by być jeszcze bliżej swoich fanów. Jej program – „Dodaphone” – cieszył się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. Dorota Rabczewska łączyła się z odbiorcami, by wspólnie z nimi poruszać nurtujące tematy. Wykonawczyni takich hitów, jak m.in.: „Mama”, „Nim zajdzie słońce” i wielu innych rozmawiała z nimi m.in. o: świadomym nie-macierzyństwie, hejcie czy związkach. 

23 czerwca Doda po raz ostatni w tym sezonie połączyła się ze swoimi rozmówcami z radiowego studia. Na zakończenie tego rozdziału wokalistka zwróciła się do nich z osobistym apelem. Nawiązała przy tym do swoich przeżyć.

Doda w RMF FM

W ostatnim czasie w mediach było głośno o zestawieniu magazynu „Forbes”. W rankingu najcenniejszych kobiecych marek w Polsce Doda zajęła wysokie – czwarte – miejsce! Rabczewska nawiązała do tego na zakończenie swojej audycji, zwracając się do słuchaczy z osobistym apelem:

Jestem na czwartym miejscu „Forbes”. I teraz – aby dać więcej siły wszystkim tym, którzy boją się być sobą, boją się iść na przekór różnym trendom; nie wiedzą, czy mówić prawdę, czy iść za głosem serca (…). Chcę Wam po raz kolejny pokazać, że warto być czasami tym „kijem w mrowisku” fałszywych osób. Moją siłą jest autentyczność. Przez wiele lat wmawiano mi bezpieczny, cichy, dyplomatyczny model artysty, że będzie najbardziej opłacalny. Jak widać, ludzie potrzebują charyzmy, odwagi i kogoś, kto o nich zawalczy. Walczcie o siebie (…).

Doda przekazała również życzenia udanych wakacji, do których my także się przyłączamy!

Doda podsumowała kolegów z branży. Nawiązała do Grzeszczak i Kozidrak!
W najnowszym odcinku radiowej audycji Doda opowiadała m.in. o swojej aktywności muzycznej. Mówiąc o grze na fortepianie, wokalistka nawiązała do swoich kolegów i koleżanek z branży. Co dokładnie powiedziała?

Oceń ten artykuł 0 0