Doda w spektaklu była "strzałem w dziesiątkę". Tak mówi Iwona Bielska

Doda grała na jednej scenie z Iwoną Bielską. Jak aktorka wspomina współpracę z piosenkarką? Według niej wybór artystki do sztuki był "strzałem w dziesiątkę".

Filip Radwański/AKPA
Filip Radwański/AKPA

Iwona Bielska

Iwona Bielska ma na swoim koncie wiele ról filmowych, serialowych i teatralnych. Widzowie telewizji mogą ją znać z takich produkcji, jak „Przepis na życie” czy „Aida”. Występowała również m.in. w: „Kler”, „Twarz” i „Ziarno prawdy”.

Iwona Bielska o współpracy z Dodą

W sztuce „Słownik ptaków polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny grała z Dodą, która wcielała się tam w postać Andżeliki. Iwona Bielska w rozmowie z portalem „Plejada” wyznała, co sądzi o piosenkarce.

To sympatyczna, urocza osoba. Materna wpadł na pomysł, by ją zaprosić do tego spektaklu. Moim zadaniem było wysłuchanie jej zwierzeń w jednej ze scen. Mogłam komentować jej słowa tylko minami.

Doda w spektaklu

Zapytana, czy Doda ma talent aktorski, Bielska stwierdziła, że musiałaby ją zobaczyć jeszcze w jakieś innej roli, aby to stwierdzić. Według niej jednak w „Słowniku ptaszków polskich” jak najbardziej dobrze sobie poradziła.

Uważam, że zaangażowanie jej do współpracy było strzałem w dziesiątkę - podsumowała.

Oceń ten artykuł 0 0