Gwiazdor znany z "Niezgodnej" zagra w "Fuze". Theo James stanie u boku Aarona Taylora-Johnsona

Gwiazdor znany z serii "Niezgodna" oraz serialu "Dżentelmeni" dołączył do obsady filmu "Fuze". Theo James wystąpi u boku Aarona Taylora-Johnsona. Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

Featureflash Photo Agency/Shutterstock
Featureflash Photo Agency/Shutterstock

„Fuze”: nadchodzi nowy film 

Akcja „Fuze” zaczyna się, gdy na londyńskim placu budowy zostaje znaleziony niewybuch z czasów II wojny światowej. Zaczyna się masowa ewakuacja okolicznych mieszkańców, a to staje się doskonałą przykrywką dla napadu.

Za kamerą stanie David Mackenzie. Scenariusz do filmu napisał Ben Hopkins. Za zdjęcia, które mają ruszyć już w lipcu tego roku, odpowiedzialny jest natomiast Giles Nuttgens.

W filmie "Fuze" ma zagrać Aaron Taylor-JohnsonTo aktor znany z takich produkcji, jak: „Pokój na czacie”, „Bullet Train”, „Zwierzęta nocy” czy „John Lennon. Chłopak znikąd”, na planie którego poznał swoją żonę, reżyserkę Sam Taylor-Wood.

Theo James w obsadzie "Fuze"

Jak podaje portal Filmweb teraz do obsady dołączył Theo James. Zadebiutował jako aktor w dwóch odcinkach miniserialu telewizyjnego "A Passionate woman", występując obok aktorki Billy Piper. Przełomową rolą w jego karierze było zagranie jako Tobias "Cztery" Eaton w filmie „Niezgodna”. Gwiazdor powtórzył rolę w kontynuacjach: „Zbuntowana” oraz „Wierna”.

W ostatnim czasie Theo James wystąpił w „Białym Lotosie” jako Cameron Sullivan. W serialu „Dżentelmeni” zagrał jako Eddie Halsead. Nie wiadomo, jaką rolę będzie mieć w filmie „Fuze”. Na razie jest to owiane tajemnicą. Pozostaje nam więc czekać na dalsze oficjalne informacje. Jesteście ciekawi tego tytułu?

Oceń ten artykuł 0 0