hity na MAXXa
hity na MAXXa

Gwiazdy "Bridgertonów" w magicznej sesji zdjęciowej nad Wisłą!

Nadwiślański brzeg był tłem dla niezwykłej sesji zdjęciowej z udziałem gwiazd popularnego serialu Netflixa "Bridgertonowie". Światowej klasy fotograf Alexi Lubomirski uwiecznił Adjoę Andoh oraz Claudię Jessie w magicznej atmosferze nocy świętojańskiej.

fot. Netflix
fot. Netflix

Niezwykła sesja z gwiazdami "Bridgertonów" nad brzegiem Wisły

Netflix zaprosił do współpracy Alexiego Lubomirskiego – fotografa z polskimi korzeniami, znanego z portretowania gwiazd i arystokracji. Sesja z gwiazdami Bridgertonów odbyła się przy moście Poniatowskiego, gdzie tło stanowiła malownicza panorama Warszawy.

Wspaniale było zrobić zdjęcia w Polsce! Podczas sesji inspirowaliśmy się uroczystością nocy świętojańskiej, wykorzystując kwiaty, girlandy i taniec – opowiada Lubomirski.

Atmosfera zbliżającej się nocy świętojańskiej dodała sesji niezwykłego, magicznego nastroju.

Gwiazdy "Bridgertonów" o sesji w stylu świętojańskim

Zdaniem Claudii Jessie, która wciela się w jedną z głównych ról w "Bridgertonach", sesja zdjęciowa nad Wisłą była jedną z najbardziej niezwykłych, w jakich miała okazję uczestniczyć.

Plan zdjęciowy był niezwykły, współpracowaliśmy z cudownymi ludźmi, a cały klimat sesji był naprawdę magiczny – powiedziała aktorka.

Promocja "Bridgertonów" w Polsce

Sesja zdjęciowa odbyła się w trakcie pobytu aktorek w Polsce i była częścią promocji trzeciego sezonu serialu "Bridgertonowie". Pierwsza część sezonu jest dostępna na Netflixie od 16 maja, natomiast druga pojawi się w serwisie 13 czerwca. Wizyta gwiazd w Warszawie, połączona z magiczną sesją zdjęciową, stanowiła akcent wieńczący ich odwiedziny, które wcześniej obejmowały spotkania z fanami z Polski, Czech i Rumunii.

fot. Netflix

 

Gwiazdy "Bridgertonów" w magicznej sesji zdjęciowej nad Wisłą!

fot. Netflix

Gwiazdy "Bridgertonów" w magicznej sesji zdjęciowej nad Wisłą!

fot. Netflix

 

Pozostałe odcinki 3. sezonu "Bridgertonów" juş niedługo na Netflixie!
Od 16 maja fani XIX-wiecznej angielskiej socjety z wyşszych sfer mogą juş śledzić losy rodziny Bridgertonów. Produkcja zdecydowała się podzielić trzecią serię na dwie części. Na platformie streamingowej dostępne są na razie tylko 4...

Źródło: Netflix

Oceń ten artykuł 0 0