hity na MAXXa
hity na MAXXa

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke szczerze o córce. "Ona taka się nie urodziła"

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke mają niespełna 2-letnią córeczkę. Zdradzili, dlaczego Róża jest tak radosnym dzieckiem. "Ona taka się nie urodziła" - powiedziała Hania.

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke – córka

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke w 2022 roku powitali na świecie córeczkę. Dali jej na imię Róża. We wspólnym wywiadzie, którego udzielili magazynowi „Viva” opowiedzieli, jak bardzo dziewczynka zmieniła ich życie. Tancerka wyznała, że przed porodem bardzo bała się nieznanego, ale kiedy wzięła noworodka w ramiona, od razu zalała ją fala miłości.

Przed narodzinami Róży bardzo się bałam. Nie wiedziałam, co mnie czeka, a w dodatku długo nie miałam instynktu macierzyńskiego. Dopiero gdy po porodzie trzymałam Różę w ramionach, dotarło do mnie, że zmienia się całe życie. Zalała mnie fala miłości – wspominała.

Rodzice Róży dodali, że poświęcają jej każdą wolną chwilę, aby nacieszyć się sobą. Uczą się od niej, że do szczęścia naprawdę niewiele potrzeba.

Uczy nas cieszyć się z małych rzeczy. Przy niej zapominasz o wszystkich problemach, zwłaszcza wtedy, gdy biegnie do ciebie mała istota, brudna po całym dniu zabawy na placu zabaw, i przytula się całą sobą.

Hania Żudziewicz czule o córce

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke bardzo często pokazują córeczkę w mediach społecznościowych. Od razu rzuca się w oczy, że jest niezwykle radosna i ciągle się śmieje. Tancerze podkreślili, że zauważają to też osoby z ich otoczenia. Dodali, że to efekt tego, że dziewczynka widzi, jak wzajemnie okazują sobie uczucia.

Ale ona taka się nie urodziła. Wyrasta otoczona miłością i widzi, jak my okazujemy sobie uczucia. Jest wrażliwa, mądra i troskliwa. Rozczula mnie, jak opiekuje się naszym pieskiem Hachim – powiedziała Hania. 

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali pierwszy taniec. "Ale ciarki! Cudnie"
Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub kościelny we Włoszech. Para młoda wykonała romantyczny taniec, a nagraniem pochwaliła się w sieci. "Od razu widać, że zawodowcy tańczą" - piszą internauci.

Oceń ten artykuł 30 7

Ogólna ocena Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke szczerze o córce. "Ona taka się nie urodziła" to: 81% / 100%, uzyskana z: 37 głosów.