Kinga Zawodnik schudła już ponad 44 kg. Pokazała swoją metamorfozę

Ponad pół roku temu Kinga Zawodnik zdecydowała się na operacyjne zmniejszenie żołądka. 31-latka regularnie udostępnia swoim obserwatorom na Instagramie relacje z procesu odchudzania. Do tej pory udało jej się zrzucić już ponad 44 kilogramy.

fot. East News/TRICOLORS
fot. East News/TRICOLORS

Kinga Zawodnik poddała się operacyjnemu zmniejszeniu żołądka

Ostatnio Kinga Zawodnik podzieliła się w mediach społecznościowych rezultatami swojej operacji bariatrycznej przeprowadzonej w celu osiągnięcia zdrowej wagi. Kilka miesięcy wcześniej influencerka przeszła zabieg chirurgicznego zmniejszenia żołądka. Jest to złożona procedura medyczna przeznaczona dla osób, które nie mogą skutecznie zredukować wagi za pomocą standardowych metod.

Kinga Zawodnik pokazała, jak wygląda 7 miesięcy po zmniejszeniu żołądka

Kindze Zawodnik właśnie mija 7 miesięcy od dnia, w którym zdecydowała się na operacyjne zmniejszenie żołądka. Na Instagramie celebrytka dodała post, w którym podsumowuje stan swojego zdrowia. 31-latka schudła już ponad 44 kg. W opisie wspomniała:


7 miesiąc za mną i kolejne przede mną
Na minusie łącznie -44,9 kg

Będę może nudna, ale powtarzać to będę zawsze ->
Cieszę się, że Was mam
D Z I Ę K U J Ę

Zawodnik mówi o wadach i zaletach operacyjnego zmniejszenia żołądka

Parę miesięcy temu Zawodnik wyznała, że nie ma zamiaru ukrywać, jakie są negatywne skutki operacji zmniejszania żołądka, dlatego często też odnosi się także, do tego, które aspekty codzienności budzą u niej teraz obawy i z czym nie do końca jeszcze sobie radzi:


Ale wiecie z czym mam teraz problem …z jedzeniem …
Jem 5 razy dziennie, co 3 godziny i moje porcje są serio małe … od jakiś 3 tygodni zjem 4 łyżki zupy i jestem już pełna…
Zauważyłam, że dziwnie się czuję, gdy zjem pieczywo oraz cebulę. Wcześniej tego nie miałam …

Kinga Zawodnik zapowiada: "Premiera singla jeszcze w styczniu!"
Kinga Zawodnik, znana widzom TVN z programów, w których opowiadała o swojej walce z nadwagą, jakiś czas temu zdecydowała się na zmniejszenie żołądka. Jej spektakularna metamorfoza wizerunkowa zachwyciła fanów. 29-latka, której pasją jest muzyka,...

Oceń ten artykuł 29 9

Ogólna ocena Kinga Zawodnik schudła już ponad 44 kg. Pokazała swoją metamorfozę to: 76% / 100%, uzyskana z: 38 głosów.