hity na MAXXa
hity na MAXXa

Książulo zmienił życie tej rodziny! Syn właścicieli rurek z kremem nie kryje wzruszenia

W zeszłym roku viralem w internecie stało się nagranie, na którym Książulo testuje produkty z cukierni "Rurki z prawdziwą bitą śmietaną". Desery bardzo smakowały influencerowi, więc do lokalu zaczęły zmierzać tłumy zaciekawionych ludzi. Teraz syn właścicieli opowiedział, jak jeden film zmienił życie jego rodziny.

fot. YouTube
fot. YouTube

Książulo i rurki z kremem

Książulo to youtuber, który zajmuje się testowaniem jedzenia w różnych częściach Polski i świata. Kiedy on i jego towarzysz – Wojek – zachwycą się daniami w jakimś lokalu, to w widocznym miejscu naklejają nalepkę z napisem „MUALA”. Takie oznaczenie znajduje się tylko w serwujących najlepsze jedzenie miejscach.

Naklejkę otrzymała między innymi warszawska cukiernia „Rurki z prawdziwą bitą śmietaną”. Rodzinnym biznesem od 40 lat zajmuje się Pan Marek i to właśnie on przygotował deser dla youtubera. Książulo zachwycił się smakiem serwowanych tam rurek i postanowił… zamówić 100 sztuk! Część zjadł, część rozdał przechodniom, a to, co zostało, zaniósł do jadłodzielni. Film z tego wydarzenia stał się viralem w internecie, a do lokalu zaczęły zmierzać tłumy zachęconych widzów.

Co słychać u właścicieli, o których 8 miesięcy temu usłyszał cały kraj?

[youtube:Z7chnfu8cJY]

 

Książulo odmienił życie tej rodziny

Ostatnio podczas nagrywania jednego z materiałów, Książulo spotkał przez przypadek syna właścicieli warszawskiej cukierni. Chłopak opowiedział, jak życie jego rodziny zmieniło się po tym, jak w sieci pojawił się filmik prezentujący ich produkty spożywcze. Z jego relacji wynika, że materiał influencera naprawdę wywrócił wszystko do góry nogami. Ludzie z całej Polski przyjeżdzają do lokalu, aby spróbować słynnych rurek. Zdarzają się nawet sytuacje, że ktoś kupuje słodkości dla mieszkającej za granicą rodziny. Klienci na potęgę robią też sobie zdjęcia z rurkami i znakiem „MUALA”.

Jak o 10:00 otwieramy, to o 9:30 już się ustawiały kolejki – opowiadał.

Wzruszony chłopak powiedział, że w tym roku po raz pierwszy, razem z rodzicami, może pojechać na zagraniczne wakacje. Wszystko dzięki jednemu filmikowi, który opublikował w internecie Książulo.

Uratowaliście nas i nasz interes – wyznał chłopak.

 

Oceń ten artykuł 0 0