Marcelina Zawadzka w stroju kąpielowym. Miss Polonia odważnie odsłania ciało na wakacjach

Podczas gdy my wypatrujemy promieni słonecznych, Marcelina Zawadzka w pełni korzysta z pogody na egzotycznych wakacjach. Miss Polonia odwiedziła Meksyk, gdzie zrobiła sobie kilka zdjęć i umieściła na Instagramie. Internauci są pod wrażeniem jej figury.

fot. East News
fot. East News

Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011

Marcelina Zawadzka zdobyła większą popularność za sprawą konkursu piękności – jest zdobywczynią tytułu Miss Polonia 2011. 35-latka do dzisiaj może pochwalić się sporym gronem fanów, którzy uważają ją za jedną z najpiękniejszych kobiet. Jej kariera nie zakończyła się jednak – sprawdziła się jako osobowość telewizyjna. Prowadziła "Pytanie na śniadanie" i "Bake Off – Ale ciacho!". Widzowie mogą ją również kojarzyć z roli gospodyni show "Farma" na antenie Polsatu.

Marcelina Zawadzka w stroju kąpielowym

Marcelina Zawadzka czynnie udziela się w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Instagramie. Tam obserwuje ją niemal 650 tysięcy użytkowników. Kobieta chętnie relacjonuje swoje poczynania zawodowe i prywatne podróże. Teraz spędza wakacje w malowniczym Meksyku, dokładniej w mieście Tulum. W internetowej galerii zdjęć pojawiły się już kadry, na których Miss Polonia pozuje w stroju kąpielowym. Odsłoniła imponującą figurę, czym wprawiła internautów w osłupienie. W jej stronę posypało się mnóstwo komplementów:

Jak można być tak piękną?
Wyglądasz jak milion dolarów
Piękna w każdej odsłonie
Cudownie wyglądasz

Anja Rubik topless w profesjonalnej sesji modowej. "Doskonała figura" [FOTO]
Anja Rubik to polska modelka, która podbiła światowe wybiegi i kampanie najsłynniejszych projektantów. Kobieta chętnie pokazuje swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych. Teraz pochwaliła się efektami profesjonalnej sesji do magazynu.

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka w stroju kąpielowym. Miss Polonia odważnie odsłania ciało na wakacjach to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.