Marcin Maciejczak wygrał "The Voice Kids". Teraz zszokował metamorfozą. To naprawdę on? [FOTO]

Marcin Maciejczak w wieku 14 lat wygrał trzecią edycję programu "The Voice Kids". Dziś niemal dorosły już wokalista jest nie do poznania. 17-latek pochwalił się efektami metamorfozy, a fani oniemieli z wrażenia.

Marcin Maciejczak zwyciężył „The Voice Kids”

Publiczność poznała Marcina Maciejczaka w 2020 roku, kiedy jako 14-latek pojawił się w trzeciej edycji „The Voice Kids”. Podczas przesłuchań w ciemno zachwycił trenerów wykonaniem utworu „I’ll Never Love Again” z filmu „Narodziny gwiazdy”. Utalentowany nastolatek na swojego trenera wybrał Dawida Kwiatkowskiego. Pod jego skrzydłami dotarł do samego finału i ostatecznie wygrał talent show.

Po zwycięstwie w „The Voice Kids” Marcin Maciejczak nie zamierzał zwalniać tempa. Już w 2021 roku wydał debiutancką płytę „Tamte dni”, a rok później uraczył słuchaczy minialbumem „Hypno”. Sympatycy wokalisty mogą być na bieżąco z tym, co u niego słychać, obserwując jego profil na Instagramie. Zainteresowanych rozwojem kariery laureata „The Voice Kids” nie brakuje, albowiem śledzi go ponad 180 tysięcy osób.

Marcin Maciejczak w blond włosach

17-letni dziś Marcin Maciejczak od czasu startu w programie Dwójki mocno wydoroślał. W ostatnim czasie chętnie eksperymentuje też ze swoim wizerunkiem, stawiając na coraz to ciekawsze stroje i fryzury. Tego, na co zdecydował się teraz, jego fani jednak się nie spodziewali.

Zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” postanowił pożegnać swoje naturalnie ciemne loki, wyraźnie skrócił włosy i rozjaśnił je do blondu. Rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania jego instagramowych obserwatorów. Choć nie kryli oni zaskoczenia zmianami w wyglądzie wokalisty, to przy tym ocenili je bardzo pozytywnie.

OMG, ale ci pasuje!

Wow, Marcin, mega zmiana! Pasuje ci ten kolor

Świetnie! New image

OMG, nie spodziewałem się! Wyglądasz ekstra

– zgadzają się ze sobą komentujący.

Oceń ten artykuł 7 19

Ogólna ocena Marcin Maciejczak wygrał "The Voice Kids". Teraz zszokował metamorfozą. To naprawdę on? [FOTO] to: 26% / 100%, uzyskana z: 26 głosów.