hity na MAXXa
hity na MAXXa

Mikrofony tego nie złapały! To Wieniawa powiedziała do Bartka Wasilewskiego podczas finału "Mam talent'

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję "Mam talent". Podczas finału Julia Wieniawa powiedziała do niego kilka słów, ale mikrofony tego nie wyłapały. Teraz jurorka zdradziła, o czym takim rozmawiali.

Bartek Wasilewski wygrał „Mam talent”

Za nami finał 15. edycji „Mam talent”. Do walki o główną nagrodę stanęli: Teo Tomczuk, Alicja Andrukajtis i jej pies Muza, Tymoteusz Sobczyk, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Michał Skubida, Olivia Hausner, Filip Drogos, Teddy's Army oraz Oliwia Miś. Do finałowej trójki przeszli: Bartek Wasilewski, Alicja Andrukajtis i Muza oraz Filip Drogos.

Zwycięzcą został młody raper Bartek Wasilewski – który podbił serca widzów i jurorów swoimi tekstami. W wersach podkreśla, jak ważne są dla niego autentyczność i szczerość, a poruszane przez niego tematy to m.in. rodzina i życie na osiedlu.

Julia Wieniawa o zwycięzcy „Mam talent”

Julia Wieniawa zasiadała w tej edycji przy stole jurorskim. Dziennikarka portalu Party porozmawiała ostatnio z celebrytką, a jednym z poruszonych tematów był zwycięzca – Bartek. Wieniawa została zapytana o to, czy wróży chłopakowi raperską karierę. 

Jest bardzo młody, więc jeszcze wiele przed nim, ale już teraz widać w jego tekstach, że po prostu jest kumatym, młodym chłopakiem. Jak nazwałam go podczas programu – jest takim współczesnym poetą. […] Jest młodym chłopakiem, a pisze na maxa dojrzałe teksty i w bardzo taki zrozumiały, prosty, ale i wzruszający sposób opisuje swój świat i mam nadzieję, że będzie robił to dalej – odpowiedziała.

Dziennikarka wspomniała też o tym, że podczas finału Julia podeszła do Bartka i powiedziała coś do niego poza zasięgiem mikrofonów. Widzowie nie usłyszeli tych słów. Teraz celebrytka zdradziła, co przekazała uczestnikowi.

Nie słyszeliście? O… Że jest prawdziwym artystą i że mu bardzo dziękuję. Bardzo rzadko się wzruszam, ale nie wiem, od pierwszego dźwięku tej piosenki, od pierwszego jego ruchu… mnie to rozwaliło na łopatki.

Wieniawa powiedziała, że życzy wygranemu ogromnych sukcesów w branży i wyznała, że ma nadzieję usłyszeć o nim kiedyś za granicą.

Życzę mu jak najlepiej. Ma niesamowity talent i magnetyczną urodę. Ja bym go chciała oglądać non stop. Mam nadzieję, że będę go mogła zobaczyć w produkcjach filmowych czy teledyskach. A mam nadzieję, ze nawet wyfrunie gdzieś za granicę. 

Oceń ten artykuł 6 0

Ogólna ocena Mikrofony tego nie złapały! To Wieniawa powiedziała do Bartka Wasilewskiego podczas finału "Mam talent' to: 100% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.