Miłość kwitnie? Wiadomo, co Marcelina Ziętek robi, gdy Piotr Żyła skacze! [FOTO]

Wiele osób regularnie korzysta z mediów społecznościowych, by relacjonować swoją codzienność. Do tego grona należy m.in. Marcelina Ziętek - ukochana Piotra Żyły. Wczoraj jej partner skakał w konkursie Pucharu Świata w norweskim Lillehammer. Co w tym czasie robiła 25-latka?

Piotr Żyła w konkursie w norweskim Lillehammer

Fani skoków narciarskich dziś znów będą mogli trzymać kciuki za swoich faworytów i przygądać się temu, co dzieje się na skoczni w norweskim Lillehammer. Po południu skoczkowie narciarscy wystartują w drugim konkursie Pucharu Świata. Kto wygra? Tego dowiemy się już za kilka godzin. Jednak faworytem jest niepokonany w tym sezonie Austriak Stefan Kraft, który będzie walczyć o czwarte z rzędu zwycięstwo.

Jakie były wyniki wczorajszego konkursu w skokach narciarskich? W sobotę Kraft wygrał z najwyższą w historii cyklu notą na normalnej skoczni - 296,7 pkt, ale tylko pięć punktów stracił do niego Niemiec Andreas Wellinger. W pierwszej dziesiątce uplasowało się po czterech Austriaków i Niemców. Jak poradzili sobie Polacy? Wczoraj punktowało trzech z nich: 23. był Paweł Wąsek, 24. Piotr Żyła i 28. Kamil Stoch. To lekka poprawa w porównaniu z poprzednimi zawodami. Nie zakwalifikowali się do drugiej serii 33. Dawid Kubacki i 41. Aleksander Zniszczoł.

Niedzielny konkurs rozpocznie się o 17:00. Poprzedzą go kwalifikacje, które zaplanowano na 15:30.

Co Marcelina Ziętek robi, gdy Piotr Żyła skacze?

W sieci możemy śledzić nie tylko przebieg sportowej rywalizacji, ale również to, jak najbliżsi sportowców zachowują się w czasie konkursów. Na Instagramie Marceliny Ziętek, z którą Piotr Żyła jest związany od kilku lat, pojawiło się nagranie z chwili skoku 36-latka. Co wtedy robiła jego partnerka?

Dla Marceliny Ziętek wczorajszy dzień był pracowity. Poza codziennymi obowiązkami, podobnie jak wielu Polaków, zmagała się ze śniegiem - za nią kilka godzin odśnieżania. Jednak w swoim sobotnim grafiku znalazła czas na chwilę odpoczynku i wsparcie partnera. 25-latka opublikowała nagranie, na którym widzimy, jak przy kawie, soku i blasku świec kibicuje skoczkowi. To kolejny raz, w którym ukochana sportowca udowadnia, że Piotr Żyła może liczyć na jej wsparcie

fot. instagram.com/marceepan/

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Miłość kwitnie? Wiadomo, co Marcelina Ziętek robi, gdy Piotr Żyła skacze! [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.