Natasza Urbańska topless. 45-letnia gwiazda zapozowała z nagim biustem [FOTO]

Natasza Urbańska wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej, tym razem odsłaniając przed obiektywem aparatu więcej niż zwykle. Gwiazda, pozując topless, zasłoniła się jedynie malutką torebeczką. "Petarda" - oceniają zgodnie obserwatorzy 45-latki.

Natasza Urbańska w show-biznesie

Natasza Urbańska na przestrzeni trzech dekad swojej kariery dała się poznać jako prawdziwa kobieta-orkiestra. 45-letnia obecnie gwiazda niejednokrotnie udowadniała, że jest niezwykle uzdolniona tanecznie, a do tego imponująco potrafi operować głosem i ma talent aktorski. Próbowała też swoich sił jako prezenterka telewizyjna czy projektantka mody.

Ostatnio artystka na dobre zajęła się muzyką. Pod koniec 2021 roku po siedmiu latach powróciła z nowym albumem zatytułowanym „Rajd 44”. Niedługo później wzięła udział w rozrywkowym show „Mask Singer” i została jego  zwyciężczynią. W tym roku natomiast ubiegała się o reprezentowanie Polski na Eurowizji z utworem „Lift U Up”. Choć w preselekcjach zajęła dopiero siódme miejsce, jej eurowizyjna propozycja została ciepło przyjęta przez publiczność, a spektakularny występ w czasie eliminacji zrobił na widzach ogromne wrażenie.

Natasza Urbańska – Instagram

Fani uwielbiają Nataszę nie tylko za jej liczne talenty, ale też za jej nieodparty urok osobisty oraz ogromne pokłady kobiecości. Ukochana Janusza Józefowicza, kiedy nie występuje na scenie, chętnie pozuje do zdjęć, a efekty kolejnych sesji, którymi dzieli się na swoim obserwowanym przez 156 tysięcy osób profilu na Instagramie, zawsze wywołują niemałe poruszenie.

Natasza Urbańska z nagim biustem

Nie inaczej było tym razem, bo obok ostatniej publikacji 45-letniej gwiazdy jej sympatycy nie byli w stanie przejść obojętnie. Natasza udostępniła na Instagramie nowe fotografie, do których zapozowała topless, zasłaniając nagi biust jedynie niewielkich rozmiarów srebrną torebką. Efektowny gadżet nie był jednak jedynym, na co zwrócili uwagę internauci.

Petarda!

Naprawdę pięknie!

Spojrzenie, które uwodzi

Wow!

– posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 4 3

Ogólna ocena Natasza Urbańska topless. 45-letnia gwiazda zapozowała z nagim biustem [FOTO] to: 57% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.