Nie uwierzycie, ale te ujęcia powstały w Polsce. Opadną wam szczęki [WIDEO]

Martyna Wojciechowska wstawiła na Instagrama film ukazujący nieznane oblicze Polski. Choć może wam się wydawać inaczej, to ujęcia do klipu powstały właśnie w naszym kraju.

"Cudze chwalicie, swego nie znacie" – tak można w skrócie opisać klip, który pojawił się w piątek na instagramowym profilu Martyny Wojciechowskiej. Polska naprawdę jest pięknym krajem, co mocno zaakcentowano w zamieszczonym przez nią filmie.

Tak. Te ujęcia naprawdę nakręcono w Polsce

To nie Austria, Kanada, Malediwy, Sahara, San Francisco, Włochy, Norwegia czy Floryda. Pokazane w nagraniu ujęcia zarejestrowano nigdzie indziej, jak w Polsce. Uznany fotograf, Michał Sadowski, postanowił pokazać w ten sposób, że nasz kraj skrywa wiele nieznanych i pięknych miejsc, które zapierają dech w piersiach.

KRANIEC ŚWIATA? Nie, to nasza piękna Polska! Dlatego nieważne, na jakim krańcu świata jestem, zawsze tu wracam z radością. Ale jeszcze chwilę mnie nie będzie

– skomentowała podróżniczka.

Reakcja internautów na jej publikację była błyskawiczna. Większość z nich potwierdziła oczywiście przysłowie, które pojawiło się na początku tego artykułu. Przypomnijmy je jeszcze raz: "Cudze chwalicie, swego nie znacie".

Tak bardzo tu pięknie, a tak często nie potrafimy docenić tego, co mamy u siebie

I to jest to. Często cudze chwalimy, a swego nie znamy. Do tego, patrząc obiektywnie, życie w Polsce na swoje minusy, ale też naprawdę ogromne plusy, których na co dzień nie dostrzegamy.

Ale pięknie! Czasami szukamy daleko, a to, co najpiękniejsze, mamy tuż obok

– komentują użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 0 0