hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nietypowe zawody. Doda mogłaby w nich wygrać?

Kolejny odcinek "Dodaphone" za nami. Powoli zbliżamy się do wakacji, więc tym razem Doda rozmawiała ze słuchaczami RMF FM o... nicnierobieniu!

AKPA
AKPA

"Dodaphone" w RMF FM

W każdą niedziele Doda prowadzi swoją audycję. W „Dodaphone” piosenkarka co tydzień rozmawia ze słuchaczami RMF FM na różne tematy. Były już rozmowy o zwierzętach, byciu singlem z wyboru, asertywności czy nieudanych podrywach. Tym razem motywem przewodnim było leniuchowanie i nicnierobienie.

[youtube:gnA0_Pm-czc]

Zawody w nicnierobieniu

Z okazji zbliżających się wakacji, słuchacze RMF FM mieli okazję podzielić się swoimi sposobami na leniuchowanie. Doda postanowiła przytoczyć ciekawostkę z tym związaną. Wiedzieliście, że w Korei stworzono zawody w nicnierobieniu? Okazuje się, że artystka miałaby w nich duże szanse, aby zwyciężyć!

Boże, wygrałabym je – powiedziała żartobliwie.

Na czym polegają zawody w nicnierobieniu w Korei? Wygrywa osoba, która spędzi 90 minut, całkowicie nic nie robiąc. Nie może rozmawiać czy sprawdzać telefonu. Tętno uczestników jest cały czas monitorowane, a całość ma być sposobem na wytchnienie od życia w kraju, w którym dominuje presja.

"Dodaphone" można słuchać w każdą niedzielę od godz. 11:00 na antenie RMF FM. Dodatkowo fanów Dody ucieszy ta informacja! Na platformie RMFON.pl wystartowało radio DODAPHONE. To miejsce, w którym można posłuchać utworów wokalistki, ale też odcinków podcastu pod tym samym tytułem.

Oceń ten artykuł 0 0