Nowa trenerka w "The Voice Kids". Zajmie miejsce Kwiatkowskiego [FOTO]

Zmiany w "The Voice Kids". W nowej edycji, której premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu, zabraknie Dawida Kwiatkowskiego. Wiadomo, kto zastąpi wokalistę, który trenerem był od samego początku show.

Dawid Kwiatkowski poza „The Voice Kids”

24 lutego 2024 roku na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje kolejna, siódma już edycja „The Voice Kids”. Talent show dla najmłodszych wokalistów wylansował dotychczas liczne młode gwiazdy z Roxie Węgiel, Viki Gabor i Sarą James na czele. Wkrótce poznamy kolejne. Nowy sezon bez wątpienia będzie obfitował w niezapomniane muzyczne wrażenia.

W najnowszej odsłonie „The Voice Kids” zabraknie jednej z dotychczasowych twarzy formatu. Dawid Kwiatkowski, który z programem związany był od samego początku, w maju ubiegłego roku ogłosił, że nie powróci do roli trenera.

Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka

– argumentował wówczas.

Natasza Urbańska w „The Voice Kids 7”

W nowych odcinkach dziecięcego „The Voice” miejsce Dawida Kwiatkowskiego zajmie Natasza Urbańska. O 46-letnej gwieździe, która jest mamą 15-letniej Kaliny, ostatnimi czasy jest głośno w kontekście jej kolejnego startu w preselekcjach do Eurowizji. W tym roku do reprezentowania Polski zgłosiła się z utworem „Who We Are”. O tym, czy w maju będzie jej dane wystąpić w Szwecji, przekonamy się już wkrótce.

Poza Nataszą w jury „The Voice Kids” pojawią się doskonale znani publiczności Cleo oraz Tomson i Baron. Co zaś z Idą Nowakowską i Tomaszem Kammelem, którzy niedawno musieli pożegnać się z pracą w „Pytaniu na śniadanie”? Dotychczasowych prowadzących nie zabraknie w nowych odcinkach. Te zaczęły być nagrywane jeszcze zanim TVP ogarnęła obsadowa rewolucja.

Oceń ten artykuł 6 3

Ogólna ocena Nowa trenerka w "The Voice Kids". Zajmie miejsce Kwiatkowskiego [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.