Obrał banana przed zważeniem. Internauci są oburzeni [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak jeden z klientów obiera banana, wkłada go do plastikowego woreczka, a na końcu waży. Internauci są oburzeni jego "metodą" oszczędzania. Nie zostawili na nim suchej nitki.

Obrał banana ze skórki, dopiero potem go zważył

Klienci sklepów próbowali już zaoszczędzić na różne sposoby. Jedni wybierali na kasie samoobsługowej inny produkt niż w rzeczywistości włożyli do swojego koszyka, inni odrywali gałązki od pomidorów czy łodygi od brokułów przed położeniem ich na wagę. Teraz do sieci trafił kolejny filmik z serii „poradników oszczędnościowych”.

Na TikToku pojawiło się nagranie ze sklepu. Jeden z klientów postanowił zaoszczędzić na zakupie banana. Zanim zważył owoc, mężczyzna… obrał go ze skórki, a następnie włożył do plastikowego woreczka. Na materiale wideo widać również napis:

Jak mój chłopak oszczędza na zakupach bananów.

W sieci zawrzało

Nagranie ma już ponad 800 tysięcy wyświetleń i kilkaset komentarzy. Internauci są oburzeni. Zastanawiają się, czy to jest legalne i jak ma się „oszczędność” do ryzyka, że banan bez skórki się rozgniecie. Inni zgryźliwie dopytywali, czy nie lepiej zważyć obranego banana bez woreczka, żeby było jeszcze taniej. Spora część użytkowników TikToka radziła też dziewczynie, aby jak najszybciej rozstała się z chłopakiem. 

Zerwij z nim
Waga tej plastikowej torby i dodatkowy koszt musi spędzać mu sen z powiek
Robię to samo, ale bez woreczka, żeby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy
Czy to w ogóle jest legalne? Przecież można też ukraść banana, żeby zaoszczędzić jeszcze więcej – piszą internauci.

@savingforboba

the secondhand embarrassment tho #lifehacks #savemoney #straya #australia

Sam "przecenił" sobie produkt. Może trafić do więzienia
Nastolatek z Mielca postanowił zaoszczędzić na zakupach. Samodzielnie przykleił metkę z przeceną na jeden z produktów. Jego rachunek był niższy o nieco ponad 5 zł. Teraz grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

 

Oceń ten artykuł 0 0