Robert ze "Ślubu..." dodał zdjęcie córeczki. "Nie mogę wyjść z podziwu dla lekarzy, że uratowali takiego wcześniaka" [FOTO]

Co nowego u Anety i Roberta z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Od zakończenia programu wiele się u nich zmieniło! Dziś uczestnicy tworzą szczęśliwą rodzinę i wspólnie wychowują dwoje dzieci. Ich córka przyszła na świat kilka miesięcy temu!

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który budzi wiele skrajnych emocji. Fani z zaciekawieniem śledzą losy kolejnych bohaterów, którzy godzą się na ślub z nieznajomymi, a sceptycy krytykują format, zwracając uwagę na m.in. nieszczere intencje niektórych uczestników czy wątpliwe wybory ekspertów. Fakty są jednak takie, że na przestrzeni ostatnich lat dzięki eksperymentowi powstało kilka par, które dziś tworzą szczęśliwe rodziny. Mowa m.in. o Anicie Szydłowskiej i Adrianie Szymaniaku, Agnieszce Łyczakowskiej i Wojciechu Janiku czy Anecie Czajkowskiej i Robercie Żuchowskim.

Ostatnie z wymienionych małżeństw sześć miesięcy temu przywitało na świecie swoje drugie dziecko. Hania urodziła się 11 czerwca 2023 roku - w 24. tygodniu ciąży. Dziewczynka, która dołączyła do rodziny kilka miesięcy wcześniej niż się spodziewano, ma starszego brata. Syn Anety i Roberta - Mieszko - za dwa miesiące będzie świętował drugie urodziny. 

Żuchowscy mają córkę! Hania jest wcześniakiem

Hania Żuchowska jest wcześniakiem. W chwili narodzin ważyła zaledwie 700 gramów. Pod koniec października Aneta i Robert zdecydowali się na szczery wpis, w którym poinformowali o przyjściu na świat drugiego dziecka i walce o jego życie. Od niedawna dziewczynka jest już w domu. Wypisano ją ze szpitala i - jak widać na publikowanych przez rodziców zdjęciach - rośnie zdrowo i z uśmiechem na twarzy. Na Instagramie uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawił się ostatnio nowy kadr z jego córeczką w roli głównej. Do zdjęcia dołączono krótki opis:

Słodkości!

Słodkości żyjące dzięki lekarzom i personelowi ze szpitala Jana Biziela w Bydgoszczy.
Dziękowaliśmy, ale dziękujemy raz jeszcze.

Ps. kosz mojżesza po Miesiu znowu w użyciu, tyle naczekał się w piwnicy!

Wpis Roberta poruszył jego obserwatorów. Pod zdjęciem maleńkiej Hani pojawiło się wiele życzeń zdrowa i miłych słów kierowanych nie tylko do córki, ale również całej rodziny Żuchowskich.

Jaka słodzinka, bardzo się cieszę że wszystko już jest dobrze. Obserwuję Państwa od wzięcia udziału w programie. I życzę z całego serduszka by życie pisało już tylko dobre scenariusze

Za każdym razem jak coś Pan wrzuca z córcią związane, nie mogę wyjść z podziwu dla lekarzy, że uratowali Takiego Wcześniaka 

Śliczna wojowniczka, dużo zdrówka 

Oceń ten artykuł 16 3

Ogólna ocena Robert ze "Ślubu..." dodał zdjęcie córeczki. "Nie mogę wyjść z podziwu dla lekarzy, że uratowali takiego wcześniaka" [FOTO] to: 84% / 100%, uzyskana z: 19 głosów.