hity na MAXXa
hity na MAXXa

Sam Smith, Queens Of The Stone Age oraz Lenny Kravitz na Colours of Ostrava 2024. Kto jeszcze zagra?

Lato zbliża się wielkimi krokami! 4 dni, 18 scen, ponad 100 koncertów, ponad 250 prelegentów i niezliczona ilość nowych doświadczeń. Colours of Ostrava 2024 odbędzie się między 17, a 21 lipca. Wśród gwiazd Sam Smith, Queens Of The Stone Age oraz Lenny Kravitz. Bilety są jeszcze dostępne!

Colours of Ostrava 2024

Colours of Ostrava to wydarzenie, które od 2002 roku przyciąga fanów muzyki z całego świata do czeskiej Ostrawy. Od 2012 roku festiwal ma swoją siedzibę w postindustrialnym kompleksie huty Dolní Vítkovice, tworząc niepowtarzalną atmosferę dla występów artystów z różnych zakątków globu.

W 2024 roku, między 17 a 21 lipca, odbędzie się kolejna, wyczekiwana edycja festiwalu. Organizatorzy zapowiedzieli już pierwszych artystów, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Wśród nich znajdują się międzynarodowe gwiazdy takie jak Sam Smith, znany z emocjonalnych ballad i mocnych występów na żywo, rockowi weterani Queens Of The Stone Age oraz wszechstronny Lenny Kravitz, którego muzyka od lat zachwyca słuchaczy na całym świecie. Dołączy do nich Zara Larsson, szwedzka sensacja popowa, która z każdym kolejnym singlem zdobywa serca fanów.

Colours of Ostrava nie jest jednak tylko festiwalem muzycznym. To wydarzenie, na którym można doświadczyć także różnorodnych form kultury i sztuki. Od warsztatów, przez wystawy, po spotkania z artystami i dyskusje na temat aktualnych wyzwań społecznych i kulturowych.

Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące biletów i pełnego składu artystów, można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu www.colours.cz. Dostępna jest też specjalna aplikacja, w której fani imprezy znajdą wszystko, co najważniejsze. To wydarzenie, którego nie można przegapić, zwłaszcza dla prawdziwych miłośników muzyki i wyjątkowej atmosfery.

Oceń ten artykuł 0 0