Sekret pierścionka Dody rozwiązany. "Mam dosyć mocną obstawę"

Kolejny odcinek "Dodaphone" za nami. Tym razem Doda rozmawiała ze słuchaczami RMF FM o zjawiskach paranormalnych. W pewnym momencie piosenkarka zdradziła tajemnicę związaną z pierścionkiem. Teraz już wszystko jasne!

AKPA
AKPA

Doda w RMF FM: zjawiska paranormalne

Doda w każdą niedzielę prowadzi swoją audycję. W „Dodaphone” gwiazda co tydzień porusza różne tematy i rozmawia ze słuchaczami RMF FM. Były już rozmowy o zwierzętach, byciu singlem z wyboru, asertywności czy nieudanych podrywach. Tym razem przyszedł czas na nieco mroczniejsze, czasami straszne (choć również zabawne) klimaty.

Duchy, kosmici, tajemnicze zjawiska, które ciężko logicznie wytłumaczyć. Ale czy logika jest najważniejsza w życiu?

Doda o babci

Doda wyznała, że często śni jej się babcia. Kobieta zmarła mając 90 lat, choć jak mówi wokalistka, „była w szoku, że musi umierać” i „nigdzie się nie wybierała”. Przez całe swoje życie miała w rękawie chusteczkę, którą teraz artystka ma na stoliku nocnym. To nie jest jednak jedyna rzecz, którą ma od swoich bliskich na pamiątkę.

Tajemnica pierścionka Dody

Przez długi czas internautów zastanawiał tajemniczy pierścionek na dłoni Dody. Teraz piosenkarka wyznała sekret, skąd go ma. Okazuje się, że... od babci!

I jeszcze słuchajcie, mam pierścionek i też go sobie tutaj mam na jednym palcu razem z pierścionkiem od mojej mamy, która mi dała w wieku lat 11. Także mam dosyć mocną obstawę, mocną ochronę.

Nie jest to pierścionek zaręczynowy, jak niektórzy myśleli. Doda stanowczo temu zaprzeczyła, dodając, że nosi też jeden od mamy. Jest na nim wygrawerowana litera „W” jak „Wanda”.

Ale ja go sobie noszę tak, że mam „M”, czyli jest „Mama”. Mama Wanda.

"Dodaphone" w RMF FM

"Dodaphone" można słuchać w każdą niedzielę od godz. 11:00 na antenie RMF FM. Po emisji nowe odcinki w formie podcastu są dostępne: na platformie rmfOn.pl oraz na kanale YouTube RMF FM.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Sekret pierścionka Dody rozwiązany. "Mam dosyć mocną obstawę" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.