Specjalna oferta dla użytkowników Playera. Mogą korzystać z Maxa za niższą cenę

Player przygotował wyjątkową ofertę dla swoich dotychczasowych subskrybentów. Abonenci serwisu mogą taniej wykupić pakiet w Maxie. Jak skorzystać ze zniżki?

Max, fot. Warner Bros. Discovery/materiały prasowe
Max, fot. Warner Bros. Discovery/materiały prasowe

HBO Max zostało zastąpione w Polsce przez serwis Max. Użytkownicy znajdą w nim treści znane z anten stacji Grupy TVN, a także takich marek, jak: HBO, Discovery+ czy Cartoon Network. Dotychczasowi subskrybenci HBO Max mogą zalogować się do Maxa takimi samymi danymi. Zachowają też swoje profile oraz historię oglądania.

Player ma stać się bezpłatnym serwisem

Pierwszą istotną zmianą dla użytkowników Playera było przeniesienie premiery czwartego sezonu "Skazanej" do Maxa, mimo iż poprzednie serie ukazywały się wyłącznie w "TVN-owskim serwisie". Wywołało to fale oburzenia i zamieszania wśród subskrybentów Playera, bowiem część z nich została niejako do zmuszona do zakupu dostępu do Maxa, by obejrzeć cztery finałowe odcinki "Skazana".

Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie ostatnia tego typu zmiana. Według portalu Wirtualne Media w Playerze nie będą pojawiać się już atrakcyjne premiery i prapremiery. Sam Max ma też stać się nowym domem dla produkcji kanałów Grupy TVN. Przedstawiciele zapowiadają również, że Player w przyszłości zostanie bezpłatnym serwisem.

(Player - przyp. red.) będzie zmierzał w stronę serwisu bezpłatnego, serwisu w modelu BVOD. Będzie rozszerzeniem telewizji w cyfrowym świecie. Widzę w tym duży potencjał 

– przekazał Maciej Gozdowski, wiceprezydent streamingu w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Max ma zniżkę dla użytkowników Playera

Jeszcze kilka dni przed wejściem Maxa do Polski przedstawiciele Playera zachęcali swoich subskrybentów do kontaktu. Jak się teraz okazało, platforma przygotowała zniżkę dla dotychczasowych abonentów, którzy chcieliby zapoznać się z ofertą Maxa.

Użytkownicy Playera otrzymali na swoje skrzynki mailowe specjalne kody promocyjne, które uprawniają do skorzystania z rabatu w wysokości 4,99 zł na miesięczną subskrypcję Pakietu Standardowego. Po aktywowaniu kodu cena abonamentu spada z 29,99 zł (najniższej ceny przed obniżką) do 25 zł miesięcznie. Ta zniżka ma być ważna co miesiąc, aż do początku przyszłego roku. Kod promocyjny można wykorzystać do 30 czerwca.

Przypomnijmy, że Max oferuje trzy pakiety: Podstawowy (z reklamami) za 19,99 zł/mies., Standardowy (bez reklam) – 29,99 zł/mies., oraz Premium – 49,99 zł/mies. Serwis oferuje również zakup subskrypcji rocznej, a także dodatkowego pakietu "Kanały TV i Sport" za 20 zł/mies.

Oceń ten artykuł 0 0