TVN podjął nieoczekiwaną decyzję ws. Prokopa. Ogłosili to już oficjalnie

Stacja TVN opublikowała oficjalny komunikat, w którym poinformowała o swojej decyzji w sprawie programu Marcina Prokopa. Fani formatu muszą przyszykować się na nadchodzące zmiany.

Kolejne programy z Marcinem Prokopem w ramówce TVN

Marcin Prokop jest teraz główną gwiazdą ramówki TVN. Lubiany przez telewidzów prezenter pojawia się już nie tylko w „Dzień dobry TVN”, bo wiosną na antenę trafiły kolejne produkcje z jego udziałem. W powracającym z nowym sezonem „Mam talent” dziennikarz po raz pierwszy występuje nie jako prowadzący, a jako juror. Ponadto w ofercie programowej stacji zagościł program „Niezwykłe Stany Prokopa”, którego poprzednie sezony były pokazywane przez kanał Travel Channel. To dla autorskiego formatu Marcina awans i dowód na to, że pokładano w nim duże nadzieje.

Szefostwo się nie pomyliło, bo umieszczenie „Niezwykłych Stanów Prokopa” w ofercie głównej stacji okazało się strzałem w dziesiątkę. TVN niedawno chwalił się, że widownia programu goszczącego w niedzielnej ramówce rośnie z odcinka na odcinek.

Po emisji trzeciego odcinka „Niezwykłe Stany Prokopa” odnotowują świetne wyniki. Pod względem oglądalności to druga najchętniej oglądaną w swoim paśmie pozycja wśród wszystkich widzów. (…) Widownia powiększa się z każdym odcinkiem. Największą (ponad 679 tysięcy widzów) zgromadził odcinek trzeci, wyemitowany 17 marca. Udział w grupie komercyjnej, wśród widzów w wieku 20-54, wyniósł dla pierwszego odcinka 7,81%, dla drugiego 10,54%, a trzeciego 11,21%

– informowało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

TVN podjął niespodziewaną decyzję ws. formatu Prokopa

Teraz stacja ogłosiła nieoczekiwane wieści w sprawie emisji „Niezwykłych Stanów Prokopa”. Ci, którzy przyzwyczaili się do oglądania programu tuż po niedzielnym wydaniu „Dzień dobry TVN”, muszą przygotować się na zmiany. Postanowiono bowiem o wyjątkowym przeniesieniu najnowszego, piątego odcinka na inny dzień. Zamiast w wypadającą 31 marca Wielkanoc – zostanie on pokazany 1 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 11.05.

W nowym komunikacie opublikowanym przez biuro prasowe zaznaczono, że to sytuacja jednorazowa. Z programu telewizyjnego TVN wynika, że 31 marca od godziny 8.45 do 12.20 będzie pokazywane „Dzień dobry TVN”, potem natomiast na antenie pojawi się powtórka „Mam talent”.

Oceń ten artykuł 5 20

Ogólna ocena TVN podjął nieoczekiwaną decyzję ws. Prokopa. Ogłosili to już oficjalnie to: 20% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.