Tego nie wiedzieliście o Dodzie! Ujawniła to w "Dodaphone"

Doda jest zodiakarą! Kolejny odcinek "Dodaphone" już za nami. Tym razem artystka rozmawiała ze słuchaczami RMF FM o astrologii i horoskopach.

AKPA
AKPA

Doda jest zodiakarą

Doda w każdą niedzielę prowadzi swoją audycję. W „Dodaphone” gwiazda co tydzień porusza różne tematy i rozmawia ze słuchaczami RMF FM. Były już rozmowy o zwierzętach, byciu singlem z wyboru, asertywności czy nieudanych podrywach. Tym razem przyszedł czas na astrologię, numerologię i horoskopy.

Doda w najnowszym odcinku swojego podcastu zdradziła, że jej znakiem zodiaku jest Wodnik. Poruszany w tym tygodniu temat nie jest jej obcy. Jak sama przyznała na początku „Dodaphone” jest w tym:

Obstukana porządnie.

Tego mogliście nie wiedzieć o Dodzie

„Dodaphone” często można dowiedzieć się nowych rzeczy na temat artystki, która chętnie dzieli się sekretami z słuchaczami radia. Tak było i tym razem! Okazuje się, że Doda nie tylko jest zodiakarą, ale znaki zodiaków poznanych ludzi pamięta po wielu latach! Nawet wtedy, gdy rozmawia z kimś krótką chwilę.

Ja nie zapamiętuję w ogóle imion, ale potrafię 10 sekund z kimś rozmawiać i po 10 latach pamiętać jego znak zodiaku.

„Dodaphone” w RMF FM

"Dodaphone" można słuchać w każdą niedzielę od godz. 11:00 na antenie RMF FM. Po emisji nowe odcinki w formie podcastu są dostępne: na platformie rmfOn.pl oraz na kanale YouTube RMF FM.

Oceń ten artykuł 0 0