Timothée Chalamet zagra Boba Dylana! Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu "A Complete Unknown" [FOTO]

Timothée Chalamet to obecnie jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. 28-latek pracuje teraz nad nowym filmem - biografią Boba Dylana. Amerykanin wciela się tam w główną postać, a w internecie właśnie pojawiły się nowe zdjęcia z planu. Tylko spójrzcie na tę charakteryzację!

Timothée Chalamet – „A Complete Unknown”

Amerykański aktor nie zwalnia tempa! Chalamet dopiero co pojawił się w głośnym filmie „Diuna: Część druga”, gdzie wcielił się w główną postać – Paula Atrydę – a już rozpoczął prace nad kolejną produkcją! Tym razem Timothée zagra… muzyka. I to nie byle jakiego, bo prawdziwą legendę – Boba Dylana.

Mowa o filmie „A Complete Unknown”, który przedstawi historię Boba Dylana, a w szczególności moment, kiedy artysta postanowił przejść z muzyki ludowej na rockową.

W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia z planu. Zobaczcie, jak prezentuje się charakteryzacja Chalameta!„A Complete Unknown” – film

Za filmową biografię „A Complete Unknown” odpowiedzialny jest James Mangold. Reżyser pracował wcześniej przy takich produkcjach, jak: „Logan: Wolverine”, „Tożsamość” czy „Przerwana lekcja muzyki”. Na swoim koncie ma również film dotyczący tematu gwiazd muzyki. W 2005 roku premierę miał „Spacer po linie”, w którym zarezentowana została postać Johnny’ego Casha.

W obsadzie, poza Chalametem, znaleźli się też Elle Fanning („Czarownica”) i Edward Norton („Podziemny krąg”).

Oceń ten artykuł 0 0