hity na MAXXa
hity na MAXXa

Trauma Britney Spears. Samotna i pozbawiona bliskich. Czy nieszczęścia artystki kiedyś się skończą?

Britney Spears nigdy nie miała w życiu lekko. Rozpacz i problemy przytłaczały artystkę nawet w chwilach największych sukcesów. Pozostaje wciąż ubezwłasnowolniona, jednak walczy o wolność. Teraz spotkała ją kolejna tragedia, straciła ukochane czworonogi.

  

Znowu opuszczona

Jakiś czas temu Britney Spears została oskarżona o pobicie przez gosposię. To ona ma stać za odebraniem artystce jej ukochanych czworonogów. Page Six powołując się na anonimowych informatorów, twierdzi, że psy zostały zawiezione do weterynarza na początku sierpnia i do tej pory nie wróciły do domu.

Zaniedbane

Zwierzęta miały zostać przewiezione do lecznicy z powodu odwodnienia. Psy podobno były zaniedbane i źle odżywione. Britney Spears nie czuje się winna zarzucanemu jej braku troski o czworonogi. Zgłosiła kradzież pupili na policji.

Wspomnienia sprzed lat

Nie dziwne, że piosenkarka przeżyła to wydarzenie i chce wiedzieć, co się dzieje. Oczywiście nie można porównać dosłownie tych sytuacji, ale zapewne obudziło to inne, również niezwykle przykre wspomnienia dla niej. Wiele lat temu odebrano jej przecież synów.

Odebrano jej dzieci

Piosenkarka ma dwóch synów: Seana i Jaydena. Ojcem dzieci jest były mąż Spears, Kevin Federline. Para rozwiodła się w 2007 roku, a Britney straciła prawo do opieki nad dziećmi w 2008, wyłączną opiekę przyznano wówczas Federline`owi.

Nadzieja

Wobec Britney Spears nieprzerwanie od roku 2008 stosuje się ubezwłasnowolnienie. Obecnie istnieją duże szanse na jego zniesienie. A to wszystko dzięki nowemu prawnikowi Britney, którym jest Mathew S. Rosengart. Artystka sama go zatrudniła. Kolejna rozprawa dotycząca sprawy Britney odbędzie się 29 września.

 

 

 

 

Oceń ten artykuł 13 4

Ogólna ocena Trauma Britney Spears. Samotna i pozbawiona bliskich. Czy nieszczęścia artystki kiedyś się skończą? to: 76% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.