Wróżyli koniec programu Wojewódzkiego. Teraz przekazał takie wieści!

Po starcie poprzedniego sezonu "Kuby Wojewódzkiego" pojawiły się głosy o rychłym końcu programu. Teraz, tuż przed startem wiosennej ramówki, dziennikarz zabrał głos w sprawie przyszłości jego show.

„Kuba Wojewódzki” w TVN

„Kuba Wojewódzki” to jedna z sztandarowych propozycji w ofercie TVN. Talk-show prowadzony przez niegdysiejszego jurora formatów „Idol”, „Mam talent” czy „X Factor” gości na antenie wspomnianej stacji od 2006 roku. Wcześniej przez kilka lat nadawany był przez Polsat.

Mimo silnej pozycji Wojewódzkiego w TVN na początku poprzedniego, nadawanego jesienią 2023 roku sezonu jego programu niektórzy zaczęli wieszczyć mu rychły koniec. Zaproszenie do otwierającego serię odcinka Caroline Derpienski i zestawienie jej z Marcinem Hakielem wywołało sporo kontrowersji, ale – jak wkrótce się okazało – ryzyko opłaciło się. Oglądalność można było uznać za sukces. Wojewódzki zresztą z chęcią pochwalił się wynikami w mediach społecznościowych, cytując komunikat TVN:

Za nami kolejny bardzo udany sezon sztandarowego talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki”. Najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny dziennikarz w kraju ponownie udowodnił, że nie ma sobie równych. Ostatnia odsłona kultowego programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1 200 000 w grupie ogólnej. Tytuł również nieustannie plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w Playerze oraz VOD.pl 

W tym samym czasie zadeklarował:

Do zobaczenia w przyszłym roku…

              

Wojewódzki o nowym sezonie

Teraz, tuż przed startem wiosennej ramówki, Kuba Wojewódzki powrócił z nowymi wieściami na temat swojego programu. Wygląda na to, że wbrew katastroficznym głosom o zbliżającym się końcu talk-show, fani już wkrótce zobaczą kolejne odcinki. Dziennikarz wprost napisał o nowym sezonie, publikując zdjęcie z planu, na którym towarzyszy mu youtuber Blowek.

Wszystko jest możliwe, a to, co nie jest, zajmuje tylko trochę więcej czasu…

– podpisał w swoim stylu wymowną fotografię.

Oceń ten artykuł 0 1