hity na MAXXa
hity na MAXXa

Billie Eilish wspiera polską artystkę. Sara James doceniona przez swoją idolkę!

Sara James ostatnio podbija serca Polaków. Ale nie tylko! Jej niesamowity talent został doceniony również za oceanem. Nawet sama Billie Eilish zauważyła dziewczynę!

Młody talent

Sara James urodziła się w 2008 w Słubicach. Jest córką Polki i Nigeryjczyka. Jej ojciec również zajmuje się muzyką. 14-latka na swoim koncie ma już zwycięstwo w 4. edycji programu The Voice Kids. W 2021 roku była reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Uczy się gry na pianinie oraz uczęszcza na zajęcia wokalne. Po tym jak zyskała popularność w Polsce, postanowiła spróbować swoich sił za granicą.

Amerykański sen

Niedawno nastolatka zachwyciła mieszkańców USA. Zgłosiła się do amerykańskiego "Mam talent", gdzie zaśpiewała piosenkę "Lovely". Polka tak zachwyciła jurorów, że jeden z nich - Simon Cowell,  nacisnął słynny "złoty przycisk". To otworzyło dla Sary drzwi do finału! Nagranie z występu show obiegło Internet.  Jej kolejny występ, tym razem na żywo w finale, zobaczymy już niedługo! 

Doceniona przez idolkę

Kilka dni po występie Sara udostępniła nagranie ze swojego występu na Facebooku. Pod jej wykonaniem piosenki "Lovely" oznaczyła autorkę utworu - samą Billie Eilish.

Dziękuję ci za tę piękną piosenkę. Już zawsze przy mnie zostanie - napisała James.

Zaledwie 5h później Billie udostepniła post Sary. To sprawiło, że o talencie Polki dowiedziała się publiczność na całym świecie, bo samą Eilish na Facebooku śledzi ponad 32 mln osób. To zdecydowanie pomoże młodej piosenkarce zdobyć jeszcze większe grono fanów za granicą. Sara podzieliła się na Instagramie oraz na Tik Toku reakcją na czyn swojej idolki. Widać było, że jest niezwykle podekscytowana i nie może uwierzyć w to co widzi. Utalentowana dziewczyna ma zdecydowanie powody do radości!

Sara James rzuciła na kolana jurorów "America's Got Talent". Simon Cowell wcisnął złoty przycisk [WIDEO]
Amerykańska telewizja pokazała występ Sary James w "America's Got Talent". Polka na castingu wykonała utwór "Lovely" z repertuaru Billie Eilish i Khalida i rzuciła Simona Cowella na kolana. Juror wcisnął...

 

Billie Eilish z nowym singlem. "Your Power" robi furorę w sieci! [WIDEO]
Billie Eilish powraca z nowym materiałem muzycznym. 19-letnia wokalistka nie zwalnia tempa i z dumą prezentuje singiel zapowiadający jej nową płytę Happier Than Ever”. W sieci możemy oglądać już...

 
Oceń ten artykuł 0 0