hity na MAXXa
hity na MAXXa

Doda podsumowała kolegów z branży. Nawiązała do Grzeszczak i Kozidrak!

W najnowszym odcinku radiowej audycji Doda opowiadała m.in. o swojej aktywności muzycznej. Mówiąc o grze na fortepianie, wokalistka nawiązała do swoich kolegów i koleżanek z branży. Co dokładnie powiedziała?

Doda. Fot. AKPA
Doda. Fot. AKPA

Doda i „Dodaphone” 

W jednym z odcinków programu radiowego: "Dodaphone" Dorota Rabczewska rozmawiała z odbiorcami o sposobach na odpoczynek, a dokładniej: o leniuchowaniu. W pewnym momencie wokalistka odniosła się do swoich doświadczeń. Poruszyła m.in. kwestię nauki gry na fortepianie, a to za sprawą wymiany zdań ze słuchaczką.

Doda o Sylwii Grzeszczak

Nie ulega wątpliwości, że Doda jest wszechstronnie uzdolniona. Oprócz umiejętności wokalnych gwiazda może pochwalić się również zdolnością gry na fortepianie. Jak sama przyznała w nowym odcinku audycji „Dodaphone”, nauka ta nie była jej ulubionym zajęciem.

(…) Ja ciebie bardzo podziwiam, że ty lubisz grać na fortepianie, ponieważ i ja też musiałam – z naciskiem na „musiałam” – skończyć szkołę muzyczną właśnie na fortepian. Ponieważ moja mama sobie wymyśliła, że to będzie takie super, jak ona będzie zasiadać na fotelu z herbatą, a jej córka będzie grała: najlepiej kolędy (…) – wyznała w rozmowie ze słuchaczką.

W innym miejscu wokalistka, nawiązując do umiejętności gry na fortepianie, wspomniała o innej gwieździe: Sylwii Grzeszczak. Doda szczerze wyznała, iż bardzo podziwia koleżankę z branży za to, co robi:

(…) Może będziesz totalnie niezależną artystką, tak jak np. Sylwia Grzeszczak, która sama gra na fortepianie i naprawdę przepięknie komponuje te piosenki. Ma tak bardzo talent do wymyślania takich świetnych melodii. Kiedyś nawet poprosiłam ją, czy chciałam ją poprosić o to, żeby mi kiedyś napisała piosenkę.

Prowadząca „Dodaphone” podzieliła się również swoją refleksją na temat takich twórców, jak Beata Kozidrak i Igor Herbut.

Naprawdę uważam, że Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak i Igor Herbut z Lemon mają bardzo ładne melodie, takie nietypowe. Super są te piosenki no i oczywiście moja – dodała z nutą humoru.

Konflikt gwiazd: Doda ujawnia, co naprawdę myśli o Marinie!
Doda, ikona polskiej muzyki i niekwestionowana gwiazda polskiego show-biznesu, znana jest nie tylko z jej muzycznych osiągnięć, ale również z bezkompromisowości i otwartości na dyskusję o trudnych tematach. W swojej najnowszej audycji...

 

Oceń ten artykuł 0 0