Gerard Piqué i jego nowa dziewczyna na wspólnym zdjęciu. To o niej śpiewa Shakira

Gerard Piqué po raz pierwszy opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją nową partnerką. To właśnie o niej śpiewa Shakira w utworze, który błyskawicznie stał się hitem.

Shakira i Gerard Piqué

W czerwcu ubiegłego roku do sieci trafiły sensacyjne informacje na temat związku hiszpańskiego piłkarza i kolumbijskiej piosenkarki. Okazało się, że Gerard Piqué i Shakira zdecydowali się rozstać po 12 latach bycia razem. Media plotkarskie spekulowały wówczas, że przyczyną zakończenia miłosnej relacji była zdrada sportowca. Zawodnik FC Barcelony miał podobno zostawić wokalistkę dla 22-letniej studentki.

Shakira zaśpiewała o rozstaniu z Gerardem Piqué

Po kilku miesiącach od rozstania Shakira postanowiła wrócić do bolesnych wspomnień. Dwa tygodnie temu do sieci trafił utwór "BZPR Music Sessions #53", w którym artystka wymownie skomentowała poczynania swojego byłego partnera.

Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Wymieniłeś ferrari na twingo, wymieniłeś rolexa na casio. Jedziesz szybko, zwolnij

– zaśpiewała kolumbijska wokalistka.

Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli będziesz płakać lub błagać. Zrozumiałam, że to nie moja wina, że jesteś krytykowany. Ja tylko tworzę muzykę, przepraszam, że cię ochlapałam

– dodała.

Nowa piosenka Shakiry błyskawicznie stała się hitem. Do tej pory teledysk do niej odtworzono na YouTube ponad 200 milionów razy.

Gerard Piqué pokazał nową dziewczynę

Hiszpański piłkarz przez ostatnie miesiące raczej nie wypowiadał się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Zmieniło się to dopiero w nocy z środy na czwartek. Wtedy Piqué po raz pierwszy opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją nową dziewczyną. To 22-letnia Clara Chia Marti, która – według hiszpańskich mediów – mieszka w Barcelonie i studiuje public relations.

Wiele wskazuje na to, że to właśnie o niej Shakira zaśpiewała w swojej piosence, która odbiła się szerokim echem na całym świecie. Gerard Piqué nie dodał żadnego podpisu pod kadrem ze swoją nową ukochaną. Fotografia zebrała dotychczas około 3 miliony polubień.

Shakira śpiewa o rozstaniu z Piqué: "Jestem warta tyle, co dwie 22-latki"
Shakira w swojej nowej piosence nawiązała do rozstania z Gerardem Piqué. "Wymieniłeś ferrari na twingo" - zaśpiewała 45-letnia wokalistka. Utwór błyskawicznie stał się hitem.

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Gerard Piqué i jego nowa dziewczyna na wspólnym zdjęciu. To o niej śpiewa Shakira to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.