Lana Del Rey: aresztowano stalkera, który zamierzał porwać artystkę po koncercie

Kilka dni temu do aresztu trafił Michael Hunt. Mieszkaniec Florydy od dłuższego czasu był podejrzewany o stalking i chore objawy uwielbienia w stosunku do piosenkarki Lany Del Rey. Przed jej piątkowym koncertem w Orlando, funkcjonariusze policji otrzymali anonimowe zgłoszenie dotyczące próby popełnienia przestępstwa przez mieszkańca Florydy.

43-latek na swoim profilu na Facebooku wiele razy udowadniał, że darzy Lanę Del Rey ogromnym uczuciem. Często publikował jej zdjęcia, nagrania wyznając przy tym bezgraniczną miłość. Komentujący bardzo szybko zauważyli, że jego zachowanie jest chorobliwe i może się źle skończyć.

Władze zaalarmowano po tym, jak mężczyzna oświadczył w relacji na żywo, że zamierza porwać piosenkarkę i ma nadzieję, że zobaczy się ze znajomymi już „po drugiej stronie”.

Policjanci zatrzymali Hunta chwilę przed koncertem w Orlando, przy wejściu do hali koncertowej Amway Center. Zatrzymany miał przy sobie nóź – usłyszał zarzuty dotyczące stalkingu i próby usiłowania porwania z użyciem noża.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Lana Del Rey: aresztowano stalkera, który zamierzał porwać artystkę po koncercie to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.