Maja Hyży ma na ciele ogromnego pawia! Wokalistka pochwaliła się nowym tatuażem. "Bolało, ale warto było" [FOTO]

Maja Hyży zaskoczyła swoich fanów! Wokalistka pokazała w sieci relację z salonu tatuażu. Teraz jej brzuch, biodro i nogę zdobi ogromny paw!

Maja Hyży ma nowy tatuaż. Jest ogromny!

Maja Hyży zaskarbiła sobie sympatię publiczności ponad 10 lat temu, występując w programie "X Factor", w którym dotarła do półfinału. Od tamtego czasu wokalistka wydała wiele piosenek, jak m.in.: "Będę kochać", "Huragan", "Błysk/Skin" czy "Never Hide". Wzięła też udział w 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji czy programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

33-letnia artystka należy do grona osób, które dbają o bezpośredni kontakt z fanami. Regularnie odwiedza instagramowe konto, na którym często publikuje nowości. Dzieli się momentami z życia zawodowego, ale również prywatnego. Jej profil zdobią nie tylko modowe, makijażowe czy fryzjerskie inspiracje. Znajdziemy tam też urocze zdjęcia z dziećmi i ukochanym Konradem Kozakiem, z którym Maja jest związana od wielu lat, zdobią jej profil. Przypomnijmy, że w czerwcu ubiegłego roku para zaręczyła się, a owocami ich miłości są dwie córki: Antonina i Zosia. Maja ma również dwóch synów, Wiktora i Alexandra, z poprzedniego związku z Grzegorzem Hyżym.

Ostatnio na jej Instagramie pojawiła się niecodzienna relacja z salonu tatuażu. 33-latka, która posiada na ciele kilka artystycznych zdobień, zaskoczyła fanów nowym wzorem. Na brzuchu, biodrze i nodze wokalistki pojawił się ogromny paw.

Wielki paw zasłonił inny tatuaż. "Za młodu coś poszło nie tak "

Wokalistka opublikowała na Instagram Stories nagrania z salonu, na których mogliśmy zobaczyć, jak tatuatorka wykonywała swoją pracę. Później Maja Hyży dodała też do swojej galerii zdjęcie, uwieczniające proces powstawania tatuażu. 33-latka wyznała, że malunek wielkiego ptaka jest tzw. coverem. Zatem wykonano go, by zakryć niechciany wzór innym

To bolało, ale warto było 
Mam tu fanów tatuaży ?? Co myślicie o moim pawiu?
Robię cover, bo za młodu coś poszło nie tak 
Ale teraz będzie istny SZTOS !

Burza pod zdjęciem Sebastiana Karpiela-Bułecki! Mąż Pauliny Krupińskiej podzielił internautów [FOTO]
Sebastian Karpiel-Bułecka opublikował na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło skrajne reakcje internautów. Poszło o tatuaż, który pojawił się na szyi lidera zespołu Zakopower. Co nie spodobało się komentującym?

Oceń ten artykuł 0 0