Paulina Krupińska świętuje. Jej syn obchodzi 7. urodziny. Pokazała archiwalny kadr

Paulina Krupińska ma powody do świętowania. Jej syn obchodzi dziś 7. urodziny. Z tej okazji mama chłopca pokazała zdjęcie z czasów, kiedy był jeszcze niemowlakiem.

fot. AKPA/Baranowski
fot. AKPA/Baranowski

Paulina Krupińska – syn

Paulina Krupińska w 2018 roku wyszła za Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: Antoniny i Jędrzeja. Prezenterka telewizyjna i jej mąż bardzo chronią prywatność. Od czasu do czasu publikują zdjęcia dzieci, jednak robią to w taki sposób, aby ich twarze nie były widoczne. Zdarza im się też pokazać zdolności pociech. Jakiś czas temu Paulina Krupińska pochwaliła się nietypowym talentem 6-letniego wówczas synaJędrek w wieku 4 lat zaczął interesować się geografią, a obecnie potrafi narysować flagi wielu państw z pamięci.

Jędruś od 2 lat ma totalną pasję dotyczącą flag, stolic i map. Narysował to z głowy i wszystkie kraje potrafi nazwać. Duma – napisała, pokazując zdjęcie rysunku chłopca.

Krupińska nie kryje dumy. Pokazała niecodzienny talent 6-letniego syna [FOTO]
Paulina Krupińska pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenterka telewizyjna zdecydowała się opublikować rysunek swojego synka. Pokazała na nim niezwykły talent 6-letniego Jędrzeja.

Syn Pauliny Krupińskiej obchodzi urodziny

Wczoraj mąż Pauliny Krupińskiej obchodził urodziny. Dziś z kolei mija 7 lat, odkąd na świat przyszedł syn Pauliny i Sebastiana. Dumna mama Jędrka poinformowała o tym fakcie na Instagramie. Opublikowała nagranie z dzieckiem, obok którego napisała:

Mój synek Jędruś ma dzisiaj 7 urodziny. Świętowania ciąg dalszy – wyjaśniła w opisie.

W komentarzach internauci skierowali w stronę Jędrka i jego mamy wiele ciepłych słów i życzeń:

Zdrówka dla Jędrusia
Pięknych chwil dla Jędrka
Spełnienia dziecięcych marzeń
Zdrówka i uśmiechu dla synka
Wszystkiego najlepszego
Radosnego i beztroskiego dzieciństwa
Cudowna rodzina
My również przyłączamy się do życzeń!

Dodała także na Stories archiwalne zdjęcie, na którym syn Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki był niemowlakiem.

Dzisiaj świętujemy urodziny tego bąbelka, który właśnie kończy 7 lat. Jędruś – napisała.

Paulina Krupińska świętuje. Jej syn obchodzi 7. urodziny. Pokazała archiwalny kadr

Fot. Instagram/@pkrupinska

Oceń ten artykuł 0 0