Ralph Kaminski pogrążony w żałobie. Przekazał tragiczną wiadomość. "Jestem zdruzgotany"

Ralph Kaminski przekazał niezwykle smutną wiadomość. 4 grudnia odeszła Anna Domżalska. Była jedną z osób, które miały na piosenkarza największy wpływ na jego drodze muzycznej. "Mam złamane serce" - pisze zdruzgotany artysta.

Ralph Kaminski w żałobie

Ralph Kaminski jest obecnie jedną z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Na obecny sukces pracował od bardzo dawna. Już kilkanaście lat temu próbował swoich sił w programach talent show jak „Szansa na sukces” czy „X Factor”. Jeszcze wcześniej zdobył solidne wykształcenie muzyczne. Jedną z osób, z którymi pracował nad swoim warsztatem, była Anna Domżalska. Teraz piosenkarz poinformował niestety o jej śmierci.

Anna Domżalska nie żyje

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie autor „Balu u Rafała” przekazał niezwykle smutną wiadomość o śmierci swojej mentorki. Anna Domżalska, pedagog Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, zmarła 4 grudnia 2023 roku w wieku 60 lat. Jak wyznał pogrążony w żałobie piosenkarz, jej odejście złamało mu serce.

Jestem zdruzgotany… Dzisiaj odeszła pani Ania. Anna Domżalska, jedna z najważniejszych osób na mojej drodze zawodowej. Niedawno skończyła 60 lat. Była moja nauczycielką śpiewu, moją guru, nauczyła mnie ciężkiej pracy, pokory, śpiewać tak, jak w życiu bym nie przypuszczał że mógłbym. Pani Aniu, będę za panią ogromnie tęsknił. Zmieniła pani moje życie. Kocham panią, mam złamane serce…

– napisał na Instagramie, publikując czarno-białe zdjęcie.

Wkrótce opublikował także nagranie, które opatrzył podpisem: „Anna Domżalska 1963-2023”. Kaminski nie jest jedyną osobą, która publicznie pożegnała cenioną nauczycielkę. W mediach społecznościowych wpis zamieściła także choreografka Paulina Andrzejewska, prywatnie żona Mateusza Damięckiego:

Kochana Aniu, dziękuję ci za nasze wspólne premiery. Tak smutno mi dziś. Kolejna artystyczna dusza odeszła w przeciągu miesiąca. Anna Domżalska, wspaniały pedagog wokalu

W odpowiedzi na post Andrzejewskiej głos zabrała także Olga Kalicka.

Nie zapomnę lekcji śpiewu z panią Anią… Niezwykle inspirujące spotkanie. To smutne

– wyznała w swoim komentarzu aktorka.

Oceń ten artykuł 0 0