Shakira i Gerard Pique nie są już razem? Zagraniczne media piszą o zdradzie!

Shakira i Gerard Pique nie są już razem? Zagraniczne media plotkują o rzekomej zdradzie, której miał dopuścić się piłkarz. Czy czeka nas koniec trwającego ponad dekadę związku?

Shakira i Gerard Pique – historia związku

Shakira i Gerard Pique poznali się 12 lat temu podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA. Piosenkarka nagrała wówczas hymn sportowej imprezy pt. "Waka Waka (This Time for Africa)". Jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie doczekała się dwójki dzieci. W 2013 roku na świat przyszedł Milan, zaś dwa lata później urodził się Sasha. Teraz po ponad dekadzie pojawiły się sensacyjne plotki o rozstaniu piłkarza i wokalistki. Co mogło się stać?

Shakira i Gerard Pique – plotki o rozstaniu

Od jakiegoś czasu zagraniczne media aż płoną od plotek na temat kryzysu w związku Pique i Shakiry. Według sensacyjnych doniesień miało pomiędzy nimi dojść do poważnych spięć, które były przyczynami wielu kłótni. Hiszpańska gazeta "Marca" podaje, że piłkarz miał wyprowadzić się od partnerki i zamieszkać w swoim mieszkaniu w Barcelonie. "El Periodico" twierdzi, że zawodnik był kilkukrotnie widziany z przyjaciółmi w barcelońskich klubach.

Gerard Pique dopuścił się zdrady?

Według hiszpańskiej prasy przyczyną zgrzytów w ich związku miał być fakt, że Shakira przyłapała Pique na zdradzie. Czy piłkarz rzeczywiście dopuścił się aktu niewierności? Tego nie wiadomo. Portale plotkarskie podają jednak, że w ostatnim czasie widywano go na mieście "w towarzystwie innych kobiet". Plotki podsyca także najnowsza piosenka Shakiry pt. "Te Felicito", z której bije opowieść o rozstaniu i złamanym sercu.

Gdy z Tobą skończyłam, rozpadłam się na kawałki. Ostrzegali mnie, ale nie słuchałam. Zdałam sobie sprawę, że jesteś fałszywy. To była kropla, która wydrążyła skałę. Nie mów mi, że Ci przykro. To wydaje się być szczere, ale wiem, że kłamiesz

– brzmią słowa utworu.

Dotychczas oboje nie skomentowali sensacyjnych doniesień, ani nie potwierdzili rozstania. Dziennikarze zwracają jednak uwagę, że para nie publikuje od jakiegoś wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Myślicie, że to koniec ich związku?

Koniec "procesu dekady". Johnny Depp i Amber Heard wydali oświadczenia!
To już koniec "procesu dekady". Ława przysięgłych w Wirginii wydała wyrok na korzyść Johnny'ego Deppa. Amber Heard musi zapłacić aktorowi 15 mln dolarów odszkodowania.

Oceń ten artykuł 0 0