Wiemy, kto wystąpi na Orange Warsaw Festival

Coraz więcej informacji pojawia się na stronie Orange Warsaw Festival! Festiwal jest jednym z największych muzycznych wydarzeń w Polsce. Najbliższa edycja będzie już jedenastą. W tym roku na festiwalowych scenach pojawili się m.in.: Imagine Dragons, Kings of Leon czy Years & Years.

Dziś dowiedzieliśmy się, kto będzie drugim headlinerem! Wiadomo już, że na Torze Wyścigów Konnych Służewiec pojawią się Florence and The Machine i Sam Smith.

Florence and the Machine pojawi się w drugim dniu festiwalu. Grupa istnieje od 2007 r., wykonuje głównie indie rock. Debiutowali w 2009 r. albumem "Lungs", z którego piosenki zajmowały najwyższe miejsca na brytyjskich i irlandzkich listach przebojów. Inny znany album formacji to "Ceremonials". Dwa lata temu grupa nominowana była do nagrody Grammy w kategorii najlepszy nowy artysta.

 

A post shared by Florence Welch (@florence) on

Z kolei Sam Smith pojawi się pierwszego dnia festiwalu. Artysta jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli białego soulu. Na swoim koncie ma wiele nagród - w samym 2015 roku zgarnął cztery Nagrody Grammy: Najlepszy nowy artysta; Najlepsze nagranie roku; Piosenka roku (singiel "Stay with Me"); Najlepszy wokalny album popowy (krążek In the Lonely Hour). W 2016 roku otrzymał natomiast prestiżową Nagrodę Akademii Filmowej oraz Złotego Globa za piosenkę "Writing's on the Wall", nagraną na potrzeby filmu Spectre. Na początku listopada wydał wyczekiwany krążek "The Thrill OF It All".

 

A post shared by Sam Smith (@samsmithworld) on

 Orange Warsaw Festival 2018 już w czerwcu przyszłego roku (01.06-03.06) na Torze Wyścigów Konnych Służewiec przy Puławskiej 266 w Warszawie.

Oceń ten artykuł 0 0