hity na MAXXa
hity na MAXXa

Noël Cloé Wiśniewski w ramionach Poli. Żona Michała Wiśniewskiego pokazała rodzinny kadr

Drugi syn Michała i Poli Wiśniewskich jest już na świecie! Maluch otrzymał imiona: Noël Cloé, a poinformowali o tym szczęśliwi rodzice. Teraz partnerka muzyka podzieliła się też nowym, rodzinnym kadrem z najmłodszą pociechą.

Pola Wiśniewska urodziła. Jak wygląda Noël Cloé Wiśniewski?

16 maja Pola i Michał Wiśniewscy podzielili się radosną nowiną. Na świecie pojawił się ich drugi syn: Noël Cloé Wiśniewski. Tym samym Falco – pierwsza pociecha pary – stał się starszym bratem.

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Jego żona pokazała pierwsze zdjęcie dziecka! [FOTO]
Pola Wiśniewska pokazała pierwsze zdjęcie synka. Maluch, który jest jej drugim wspólnym dzieckiem z Michałem Wiśniewskim, jest jednocześnie już dziesiątą pociechą w ich patchworkowej...

Od tamtej pory w stronę szczęśliwych rodziców wciąż napływają gratulacje. Widać to szczególnie na Instagramie, a dokładniej – na internetowych kontach zarówno Poli, jak i Michała. Obydwoje wykorzystują popularną platformę do tego, by być w stałym kontakcie z fanami, a ci chętnie sprawdzają, co słychać u czerwonowłosego lidera zespołu Ich Troje oraz jego żony. Pola Wiśniewska chętnie wchodzi także w interakcje z użytkownikami sieci, odpowiadając na nurtujące ich pytania. Partnerka muzyka pokazuje również swoje codzienne życie „bez filtrów” i tak właśnie jest w przypadku najnowszej publikacji. Pola Wiśniewska zamieściła na Instagramie relację przedstawiającą ją podczas opieki nad najmłodszą pociechą. Kadr, na którym widać, jak trzyma w ramionach Noëla, opatrzyła krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym opisem w języku angielskim: życie mamy.

Noël Cloé Wiśniewski w ramionach Poli. Żona Michała Wiśniewskiego pokazała rodzinny kadr

Fot. InstaStory @wisniewska_pola

Michał Wiśniewski – dzieci

Na zamieszczonej fotografii Pola Wiśniewska zaprezentowała się w naturalnej odsłonie, a na jej twarzy maluje się delikatny uśmiech. Widać również wtulonego w nią synka.

Michał Wiśniewski to dumny tato szóstki dzieci. Najpierw na świecie pojawiły się owoce miłości muzyka i jego drugiej żony: Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej – to Xavier oraz Fabienne. Ze związku z Anną Światczak Wiśniewski ma dwie córki: Etiennette i Vivienne. W styczniu 2021 roku muzyk i jego piąta żona – Pola Wiśniewska – przekazali radosną wiadomość o narodzinach syna, który otrzymał imiona Falco Amadeus. Teraz do rodziny Wiśniewskich dołączył Noël Cloé, a my raz jeszcze gratulujemy!

Pola Wiśniewska chwali się synami. Pokazała urocze nagranie z Falco i Noëlem [FOTO]
Michał Wiśniewski został niedawno ojcem szóstego dziecka. Pola, żona lidera Ich Troje, wróciła już z ich nowo narodzonym synkiem do domu i zdążyła wybrać się z nim na pierwszy...

Oceń ten artykuł 9 2

Ogólna ocena Noël Cloé Wiśniewski w ramionach Poli. Żona Michała Wiśniewskiego pokazała rodzinny kadr to: 81% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.