hity na MAXXa
hity na MAXXa

Michał Wiśniewski z trudem opanował wzruszenie. Chodzi o najstarszego syna! "Jestem dumny z ciebie"

Michał Wiśniewski wspomniał na Instagramie, że jego najstarszy syn - Xavier Wiśniewski - obchodzi urodziny. Z tej okazji nagrał specjalny filmik, w którym podzielił się z internautami swoją refleksją.

Michał Wiśniewski. Fot. AKPA
Michał Wiśniewski. Fot. AKPA

Michał Wiśniewski – dzieci

Michał Wiśniewski jest dumnym tatą szóstki dzieci. To kolejno: Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne, Falco i Noël. Pierwsza dwójka to owoce miłości lidera zespołu Ich Troje i jego drugiej (pierwszą była Magda Femme) żony – Marty Wiśniewskiej. Następnie wykonawca takich hitów, jak m.in.: „Powiedz” i „Zawsze z tobą chciałbym być” związał się z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki. Najmłodsi synowie przyszli na świat po tym, jak gwiazdor został partnerem Poli Wiśniewskiej.

24 czerwca 2002 roku Michał Wiśniewski powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Dziś – 22 lata od tego wydarzenia – dumny tato wspomniał na Instagramie o urodzinach swojego najstarszego syna. Nie krył przy tym wzruszenia.

Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego na nowych zdjęciach

Na jednej z instagramowych relacji Michał Wiśniewski podzielił się z internautami osobistym wyznaniem dotyczącym pociechy:

(…) Jest mega fajnym chłopakiem, chyba szczęśliwym – na szczęście! (…) Xavciu, jeszcze raz buziaki. Jestem dumny z ciebie.

Także mama solenizanta – Marta Wiśniewska – zamieściła w sieci kilka słów „od siebie”:

Wszystkiego najpiękniejszego, synek! Odlotowego życia na swoich warunkach!

Fot. Instagram @marta.mandaryna

Xavier Wiśniewski poszedł w ślady sławnych rodziców i także aktywnie działa w muzycznym świecie. Prywatnie jest związany z Weroniką Fabijańską: siostrą Sebastiana Fabijańskiego.

Michał Wiśniewski ma trzy córki. Tak wyglądają 20-letnia Fabienne i nastoletnie Etiennette i Vivienne
Michał Wiśniewski chętnie chwali się swoimi dziećmi. Poza trzema synami ma także trzy piękne i utalentowane córki. Wszystkie będą już niedługo dorosłe.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Michał Wiśniewski z trudem opanował wzruszenie. Chodzi o najstarszego syna! "Jestem dumny z ciebie" to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.